25 bin TL laptop tavsiyesi

Bütçe
25000

sukur1907

Zeptopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Acer Nitro 5 AN515-46-R22Y (8GB/512SSD) Notebook
Acer Nitro 5 AN515-46-R22y (8GB/512SSD) notebook aldım Hepsiburada'dan. Ürün maalesef ekranı gıttı ve (fan ve sogutma modulu) sorunu varmış. Ithalatcı fırma arena bilgisayar zorluk cıkardı ama, ben urunu iade ettım.
Bu laptopu cok araştırıp oyun bilgisayarı olarak aldım, ozellıklerı fıyatıne gore cok ıyıydı eşdegerlerıne gore.19.555 TL almıstım burada.

Lakın Acer'dan sogudum ve bu Acer'e yakın harici grafik işlemcisi (GPU) olan ve Max 25 bın TL geçmeyecek ve servısı sorun yaratmayacak oyuncu bilgisayarı tavsıyelerınızı ıstıyorum çok acill.

HP Victus 75W alınabilir mi? 24 Kasım mı beklenmeli

Lenovo olurda Victus için aynısını söyleyemem 16'lara bakın 15'ler sorunlu.

HP Victus 75W alınabilir mi? 24 Kasım mı beklenmeli
24 Kasımı bekle zaten 4 gün var. Eğer bu ikisinden biri veya 4050 kartlı Nitro indirime girerse alın. Girmezse indirimsiz alın Victus ya da Lenovo'yu.

Bu segmentlerde AMD işlemci almanız daha iyi olur az güç tüketimi ile Acer alınabilir ama alınabilirse Lenovo daha iyi olur ya da Victus 16 çünkü ekranlardı ve termal ped ve macunları daha iyi bir de RAM olarak da çünkü Acer 8 GB koyuyor bu bir tam sebep sayılmasada ne gerek var 16 koyda sende rahat et bizde rahat edek komik tarafı 16 koyunca da tek kanal 16 koyuyor ilginç ekran kısmındada Acer 25ms yani kötü HP'yi kendim test ettim 9ms tarzı bir şey değişkenlik gösteriyor çünkü arkadan bazen bir şeyler çalışıyor 11 ms e çıkıyor.

Geri
Yukarı