25 bin TL'ye Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
25k
100W'a çıkıyor olabilse bile TUF'un performansına yetişemez, TUF 140W'a kadar çıkabiliyor ve ısınması o kadar kafaya takılacak bir ısınma değil. Temiz tutulduktan sonra performans kaybı yaşanmıyor. 6-12 ayda bir bakımını yaparsanız sorun çıkmaz. Günlük kullanımda maksimum sıcaklığa ulaşmıyor, yük altında bile kabul edilebilir seviyede sıcaklıklar var.

Anladım hocam teşekkür ederim. Ah be TUF neden %45'sin ki...

Hocam sabahten beridir aynı şeyden yakınıyorum ama renklerle çok fazla işim olmadığı için gerektiğinde eve bir tane monitör alır onunla hallederim belki diyerekten ASUS'u tercih edeceğim sanırım.

Ben de şu an %45 NTSC'li laptop kullanıyorum, aslında çok rahatsız etmiyor. Kötüden ziyade idare eder seviyede diyelim. Daha yüksek olsa TUF dört dörtlük bir seçim olurdu fakat nedense Asus öyle bir panel tercih etmemiş, belki de ROG serisine çok yaklaşmamasını istemiştir. Performans olarak pek farkları kalmadı çünkü. 3060 modelleri için konuşuyorum.

100W'ye çıktığı iddia edilen 6600M in performansina bak, ardindan yorumlara.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…