25 bin TL'ye kadar sistem önerisi

chav

Decapat
Daha fazla  
Sistem: VULCAN-4060Ti / AMD Ryzen 5 5500 MPK / GALAX 1-Click OC GeForce RTX 4060 Ti 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Arkadaşlar öncelikle iyi Sosyaller,
Bu sistemi beğendim eklenecek çıkarılacak gözünüze batan şeyleri, nedeni ile beraber belirtirseniz çok sevinirim ve yanına bir tane monitör arıyorum 144+165 Hz fark etmez. Maksimum bütçe 25 bin 26 bin arası olur yoksa bu ayı aç geçireceğim :D

Hiç cevap olmaması beni çok üzüyor monitörde alacağım bu bütçeyle, ona belirtmemişim ekleme yapayım.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Son düzenleme:
hey dost um, FOrum kurallarınca burada bagırmak yasak bu biiiiiiiir. almak istediyin bilgisayar cok guzel bu ikiiiiiiiiiiiiiiii. monütör olarak sana şunu onerebılırım Amazon.com.tr
tesekur ederım ıyı forumlar.

Belki bağırmadım???
Böyle şeylere fazla takılmak yerine konuyu kaba tarafınızla okumayıp, anlayarak okumanızı ve buna göre bir çözüm üretmenizi beklerdim..Çünkü Teknopata bu yakışırdı... Attığınız monitör bütçemi fazlası ile aşıyor.Sanırım biraz daha para kazanmalıyım.Kanaatimce olay budur, damn little ass

sonda dediginiz cümleyi anlamadim. ama olsun dokuz bucuk bin lireya en ıyısı bu olabilir. sıze en ıyı olani yani kalbiniz gıbı guzel olani onerdım tesekur ederım.

DDR5 sistemlere bakabilirsiniz bütçenizde.

Geri
Yukarı