25 bin TL'ye kadar sistem tavsiyesi

Lukaju

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
20-25 bin aralığında bütçem var. Özellikle iyi render performansı alabileceğim ve Adobe programlarını sorunsuz kullanabileceğim bir masaüstü bilgisayara ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olup sistem tavsiyesinde bulunur iseniz çok memnun olurum.

Almak istersen Aydın'da bilgisayarcıda çalışıyorum elimde ikinci el çok güzel bir kasa var kasa özellikleri şunlar.
-Intel i5 11400F.
-RX6600 8 GB.
-16 GB G.Skill RAM (2x8)
-ASUS Prime H510M-K anakart.
-Rempage kule tipi soğutma.
-500GB Crucial marka M.2 SSD.
-Samsung Odyssey G3 LS24AG300NUXUF 24" 1ms Full HD
-SteelSeries Apex 3 TKL klavye.
-Razer Basilisk X HyperSpeed kablosuz mouse.
-Rempage RGB mouse pad.
-Logitech G332 kulaklık.
-Game booster kulaklık standı.
-Xigmatek kasa + X-Power 600W 80Plus PSU.
Ürünlerin hepsinin garantisi devam etmekte faturaları mevcut kasanın kendi içerisindeki tüm fanlar değiştirilmiştir. Şubat ayında Vatan Bilgisayar'dan alınmış. Hepsi tertemiz gıcır gıcır.
27 Bin TL Tüm Saydığım Ekipmanlar Dahil.

Son düzenleme:
Almak istersen Aydın'da bilgisayarcıda çalışıyorum elimde ikinci el çok güzel bir kasa var kasa özellikleri şunlar.
-Intel i5 11400F.
-RX6600 8 GB.
-16 GB G.Skill RAM (2x8)
-ASUS Prime H510M-K anakart.
-Rempage kule tipi soğutma.
-500GB Crucial marka M.2 SSD.
-165Hz 1ms Samsung 24" monitör.
-SteelSeries Apex 3 TKL klavye.
-Razer Basilisk X HyperSpeed kablosuz mouse.
-Rempage RGB mouse pad.
-Logitech G332 kulaklık.
-Game booster kulaklık standı.
-Xigmatek kasa + X-Power 600W 80Plus PSU.
Ürünlerin hepsinin garantisi devam etmekte faturaları mevcut kasanın kendi içerisindeki tüm fanlar değiştirilmiştir. Şubat ayında Vatan Bilgisayar'dan alınmış. Hepsi tertemiz gıcır gıcır.
Ne kadar fiyatı ? Onuda yazsaydın.

knkcım sadece kasa değil tüm set dahilinde hepsinin kutusu faturası mevcut ayrıca ben arkadaş almak isterse diye attım bunları satış yapmaya çalışmak yada satış ilanı olarak paylaşmak gibi bir niyetim yok ki saydığım klavyesinden mouse kadar hepsi pahalı ve kaliteli marka ekipmanları. saygılarımla...
Kanka burayı face grubu veya sarı site falan sandın galiba biçtiğin fiyat aşırı komik.

Kanka burayı face grubu veya sarı site falan sandın galiba biçtiğin fiyat aşırı komik.
istersen hepsinin sıfır fiyatlarına bak hepsinin modelleri vs hepsi yazmakta

Yeni konular

Geri
Yukarı