25 bin TL'ye NVIDIA ekran kartı önerisi

furkanw7

Yoctopat
Daha fazla  
25K'ya yakın bir bütçem var R5 5600X islemcide darbogaz yapmayacak hangi f/p NVIDIA ekran kartını alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
25K'ya yakın bir bütçem var R5 5600X islemcide darbogaz yapmayacak hangi f/p NVIDIA ekran kartını alabilirim?

O işlemci RTX 3070 destekliyor sanırım en fazla 3070 Ti veya istersen işlemci anakart ekran kartı olarak yükseltebilirsin.

Trendyol kendisi satıyor 1K daha koyarak bu ekran kartını da alabilirsin 24 GB indirimde 3 fanlı soğutması iyidir muhtemelen Aorus serisi zaten onun haricinde darboğaz çok olmasa da olur diye düşünüyorum.

İnidirmde yakalarsanız 7900XTX ya da terchinize yönelik olarak 4070Tİ alabilirsiniz. Ancak Ben Vram'den ötürü 4070Ti tercih etmezdim.

Ryzen 5 5600X'i yükselt bence başta ama madem bu kadar darboğaz yemeğe razıysan bir şey diyemicem.
(25klık ekran kartına 3K'lık işlemci yeter mi Allah aşkına mantık biraz)

Ryzen 5 5600X'i yükselt bence başta ama madem bu kadar darboğaz yemeğe razıysan bir şey diyemicem.

25K butcem var derken ekran kartı icin degil genel olarak sistem icin yanlıs yazmısım

kendimi yanlıs ifade etmısım 25k sadece ekran kartı degil tum pc icin ona uygun demek istemistim

kendimi yanlıs ifade etmısım 25k sadece ekran kartı degil tum pc icin ona uygun demek istemistim

Kendimi yanlış ifade etmısım 25k sadece ekran kartı degil tum PC icin ona uygun demek istemistim.

Kendimi yanlış ifade etmısım 25k sadece ekran kartı degil tum PC icin ona uygun demek istemistim.

3000 TL daha bul bu fiyata al bu fiyata RTX 4070 sistem yok ileride güç kaynağı değiştirilebilir RAM'ler 2x16 32 GB Dual yapılabilir soğutma olarak SE 214XT olabilir.

Geri
Yukarı