25 bin TL'ye telefon önerisi

Bütçe
25.000 TL
-Poco X6 Pro(12 GB / 512 GB):Bu bütçede en iyi seçenek
-realme GT 2 Pro(12 GB / 256 GB):Alternatif,ben tercih etmezdim açıkçası.
-Samsung Galaxy S23 FE 8 GB RAM 256 GB:Samsung olsun diyorsan güncel,exynos chipset güzel bir telefon.Exynos olması bu seviyeden sonra sorun oluşturmuyor zaten.
-Samsung Galaxy S22(SM-S901E):Samsung olsun diyorsan güncel,exynos chipset olmayan güzel bir telefon.
-Samsung Galaxy S20 FE(256 GB)(SM-G780G):Samsung olsun diyorsan exynos chipset olmayan güzel yıllanmış bir model.Hala genel kullanım için güzel bir tercih olduğunu savunuyorum.

OnePlus Nord 3 önermiyorum

Son düzenleme:
Bunun bir sebebi var mıdır?

Fiyatı hakettiğinden çok üst seviyelerde.S23 FE gibi uygun fiyatlı bir amiral gemisi olan telefonla aralarında 4k fark var.Tek övülebilecek yönü kamerası,oda bu seviyedeki telefonların hepsinde var olan bir özellik.Şahsi fikrim-en azından bu fiyata- alınmasının en iyi seçenek olmadığı yönünde.

Fiyatı hakettiğinden çok üst seviyelerde.S23 FE gibi uygun fiyatlı bir amiral gemisi olan telefonla aralarında 4k fark var.Tek övülebilecek yönü kamerası,oda bu seviyedeki telefonların hepsinde var olan bir özellik.Şahsi fikrim-en azından bu fiyata- alınmasının en iyi seçenek olmadığı yönünde.
Fan Edition model bir cihaz amiral gemisi olamaz. S23 FE'nin birçok artıları var ancak ön tasarımıyla premium olmaktan uzak bir cihaz. S20 FE önermişsiniz, onun da 16K fiyatını hak ettiği söylenemez. Nord 3'ün biraz pahalı olduğuna katılıyorum. Zaten bu ekonomiyle telefon fiyatlarının yerinde durması mümkün değil.

Fan Edition model bir cihaz amiral gemisi olamaz. S23 FE'nin birçok artıları var ancak ön tasarımıyla premium olmaktan uzak bir cihaz. S20 FE önermişsiniz, onun da 16K fiyatını hak ettiği söylenemez. Nord 3'ün biraz pahalı olduğuna katılıyorum. Zaten bu ekonomiyle telefon fiyatlarının yerinde durması mümkün değil.
Amiral gemisi demedim zaten,uygun fiyatlı amiral gemisi dedim.Nord 3 amiral gemisi ''katili'' olarak lanse ediliyor ve aynı klasmanda olduğu S23 FE'dan overall performans olarak düşük bir performans gösteriyor ve arada 4k'lık bir fark söz konusu.Zaten sizin de belirtmiş olduğunuz gibi bu ekonomiyle telefon fiyatlarının yerinde durması imkansıza yakın,kaldıki piyasası o kadarda geniş olmayan one plus, samsung gibi piyasada kendine yer edinmiş bir firmayla fiyat konusunda kapışsın.S20 FE konusunda görüşünüze katılmıyorum malesef.15-16k bandında alınabilecek 3 tane adam akıllı telefon var zaten.15-16k bandında samsung olsun benim olsun diyenler için biçilmez bir kaftan hala.
-realme GT 2 (12 GB / 256 GB):Samsung S20 FE'den teknik anlamda kesinlikle daha iyi bir telefon
-Samsung Galaxy S20 FE:Bahsetiğim snapdragon işlemcili olan modeli seviyorum açıkçası.
-Poco X6:İşlemci olarak S20 FE'den işlemci olarak geride kalmış bir telefon,12 gb rami var fakat o işlemcinin o kadar rami kullanması için 3 fırın ekmek yemesi lazım.Xiaomi'nin düz versiyon telefonu almaktansa almam daha iyi(bana göre)

Yeni konular

Geri
Yukarı