25 Hz klavye gecikme yapar mı?

Kafam karıştı 😂 yarım saniye bile değilse ben bu farkı nasıl anlıyım

Rekabetçi oyunlarda çok ciddi bir şekilde hissediliyor. Monitörde düşünün. 60 Hz değeri 16 ms sürede bir yenileme yapıyor. 144 Hz monitör ise 7 ms sürede tepkime yapıyor görüntü yenilemesi için. Arada hissiyat farkı ise uçurum. Mouse ve klavyede ise aradaki fark biraz daha açık olduğunda hissedilmesine rağmen insanın tepkilerini 40-60 msde iletmek gerçekten çok kötü bir durum.

Rampage Radiant K11 nasıldır

Rampage'in klavyesi var bende kenarda yatıyor. Pek kaliteli değiller maalesef. Ayrıca detaylı özellikleride yazmıyor ürünlerinin.

Rekabetçi oyunlarda çok ciddi bir şekilde hissediliyor. Monitörde düşünün. 60 Hz değeri 16 ms sürede bir yenileme yapıyor. 144 Hz monitör ise 7 ms sürede tepkime yapıyor görüntü yenilemesi için. Arada hissiyat farkı ise uçurum. Mouse ve klavyede ise aradaki fark biraz daha açık olduğunda hissedilmesine rağmen insanın tepkilerini 40-60 msde iletmek gerçekten çok kötü bir durum.

Rampage'in klavyesi var bende kenarda yatıyor. Pek kaliteli değiller maalesef. Ayrıca detaylı özellikleride yazmıyor ürünlerinin.
Rampage kötü bir marka bende biliyorum fakat bu ürünün özellikleri fiyatına göre hiç fena değil herhangi bir incelemesi yok ondan dolayı soruyorum

Kötü hocam. O bütçeye Rampage almayın. 70TL daha ekleyin Amazon.com.tr bunu alın.

Hocam vergisini kargosunu hesaplamadınız galiba.

Kötü hocam. O bütçeye rampage almayın. 70tl daha ekleyin Amazon.com.tr bunu alın
Xpg summoner mini nasıldır?

Xpg summoner mini nasıldır

Sıralama şu şekil mi saniye-salise-milisaniye?

Evet. Salise bir saniyenin 60'ta 1'idir. Milisaniye ise saniyenin 1000'de 1'idir. Bilerek sayılarla yazdım ki belli olsun.

Rampage kötü bir marka ben de biliyorum fakat bu ürünün özellikleri fiyatına göre hiç fena değil herhangi bir incelemesi yok ondan dolayı soruyorum

Ürünün özellikleri detaylandırılmamış bu sebeple bir şey söylemek pek mümkün değil. Sitesinde bile boş bırakmışlar.
Dediğim gibi güzel ürünler var isterseniz. İncelemelerini bulabilirseniz bu tarz klavyeler daha iyi olacaktır.

Ayaküstü dikkatli bakmadan atmışım hocam pardon. Onlara bütçe artmıyorsa en son bunu söyleyebilirim Redragon K552 Kumara Siyah Rainbow Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bunun switchi nedir olmazsa en kötü ihtimal bunu alırım bu arada xpg summoner mini nasıldır

Ürünün özellikleri detaylandırılmamış bu sebeple bir şey söylemek pek mümkün değil. Sitesinde bile boş bırakmışlar.
Dediğim gibi güzel ürünler var isterseniz. İncelemelerini bulabilirseniz bu tarz klavyeler daha iyi olacaktır.
Diğer özellikler yazıyor ama hangi switch kullanmışlar bulamadım (rampage klavyede)

Bunun Switch'i nedir olmazsa en kötü ihtimal bunu alırım bu arada XPG Summoner mini nasıldır.

Diğer özellikler yazıyor ama hangi Switch kullanmışlar bulamadım (Rampage klavyede)

Benim attığım da XPG Summoner mini de Outemu kullanıyor. Attığım DK61E'yi öneririm o yüzden. Bütçeyi arttıramadığınız için XPG ve Redragon arasında bir seçim yapabilirsiniz. Size kalmış.

Benim attığım da XPG Summoner mini de Outemu kullanıyor. Attığım DK61E'yi öneririm o yüzden. Bütçeyi arttıramadığınız için XPG ve Redragon arasında bir seçim yapabilirsiniz. Size kalmış.

Eğer Dierya DK61e ile sizin attıklarınız arasında devasa bir fark varsa maaş yatınca Dierya alırım bu arada izninizle son bir soru daha soracağım Dierya DK61e hangi Switch'i kullanıyor ve tepkime süresi kaç Hz.

Kardeşim alınır diğer yorum yapanlar mevzuyu farklı yorumliyorlar sen diyorsun gecikme yaparmi onlar ise milisaniyeye kadar indiler işin özü 25 Hz klevye alinir

Geri
Yukarı