25 Mbps paketinde 46 Mbps hız alıyorum

Nerede yaşıyorsunuz? Ben de mi oraya taşınsam acaba? :D

İnternetin evrim geçirmiş kalsın öyle benim internetim Steam'den 6.0 mb indirirse mahallenin altyapı çöker

Taşındık interneti kurdukturduk hız yerlerde zaten geldik evin fiberi kesik adamlar fiberi kesik olana bağladılar Access Point aldık hoz arttı.
1 Ay önce Steam'da 25 Mbps internette 11 MB indirme yapıyordu tabii sonra düştü.

Nerede yaşıyorsunuz? Ben de mi oraya taşınsam acaba? :D.

Gel taşın 😀 iyi para yapat taşınırken internet nakli falan sana fazlaya patlar bir internet için binlerce liranı harcama yani.

İnternetin evrim geçirmiş kalsın öyle benim internetim Steam'den 6.0 MB indirirse mahallenin altyapı çöker.

Evrim geçirmiş kalsın aman. Zaten 40 Mbps olmuş upload 20-19 ası upload.

Çaktırma ve sakın bildirme işte ne güzel 20 Mbps daha fazla.

Aynen çaktırmayalım.
Bu arada sizde bakın Superonline olanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada Superonline 18.00-06.00 arası 100Mbps hız veriyormuş 25 Mbps hız alanlara ama garip bir şey var ben niye saat 17.16 gibi 46 Mbps hız alıyordum? Şimdi 40 Mbps binadakiler bu haberi almışlardır ve kullanıyorlardır. O yüzden 40 Mbps aldım herhalde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı