250.000 TL'ye araç önerisi

BrightEyes

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ticari geçmişi olmayan, kaputu ve tavanı değişensiz, ağır kazası olmayan, çok masraf çıkarmayan, en az 2001-2002 model, klimalı, kilometresi aşırı olmayan bir araç arıyorum. Önerilerinize açığım. Bir süredir Hyundai Accent 2003-2006 1.5 CRDi Admire modellerine bakıyorum. Bakım ihtiyaçları giderleri ve kronik sorunları nedeniyle önermeyenler var, sizin düşünceniz nedir?

Ticari geçmişi olmayan, kaputu ve tavanı değişensiz, ağır kazası olmayan, çok masraf çıkarmayan, en az 2001-2002 model, klimalı, kilometresi aşırı olmayan bir araç arıyorum. Önerilerinize açığım. Bir süredir Hyundai Accent 2003-2006 1.5 CRDi Admire modellerine bakıyorum. Bakım ihtiyaçları giderleri ve kronik sorunları nedeniyle önermeyenler var, sizin düşünceniz nedir?
Admire alınabilir, fakat 1.5 dizeli alınmaz.

Admire 1.6 benzinli eski arabamdı. Renault Symbol ve Fiat Linea rakipleri ama onlara göre çok daha iyi araba. Fren konusunda çok kötü. 1.5 diesel motorlarında sorun oldu. bir çok araç ilk 1 yıl içinde serviste işlem gördü. Dizel motorun yakıt standartlarından dolayı bir çok motoru revize gördü. Bilginize.

1998 model 2.0 motor Opel Vectra eski ama harika bir araç biz sorun çıkardığı için 4 yıl önce sattık ama harika bir araç

Yeni konular

Geri
Yukarı