250-300 TL arası mekanik klavye önerisi

Bence para biriktirip Razer alin. Razer'in bilek destekleri kadar rahat bir sey gormedim. 300TL'ye alacaginiz klavyenin switchleri uzun kullanimda chattering yapacak.

Bugüne kadar uzun kullanımda çift tıklama yapmayan Logitech mouse görmedim. Hepsi de Omron switch kullanıyordu güya. 2-3 sene zaten en babasının maksimum ömrü. 250 liraya alınacak klavye varsın 3 sene sonra bozulsun. O bozulmadan kullanan sıkılacak zaten.

Ben bugüne kadar her konu için şunu tecrübe ettim; bekleyip umut etmektense yaşayarak görmek her zaman daha mutlu ediyor insanı. Ben olsam gözüme koyduğum modeli alır bakar, sevmezsem iade ederim.

Peki bu Gamepower Ogre gerçekten o kadar dandik mi? Mesela bilek desteği kaç yılda soyulur vs. 2,5 yıl falan dayansa yeter bana.
Kullanan kisilere sorun bence. Ben Gamepower urunlerini tercih etmiyorum o yuzden benim yorumum olumsuz fakat kullanan kisiler begenmis ve sorun yasamamis olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı