250-300 TL Bandında Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Osenerr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle. Ben oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum fakat derinlemesine bir bilgim ve de hiçbir oyuncu kulaklığı deneyimim yok. Bütçem başlıkta belirttiğim gibi. Şimdi konu hakkında bilgim olmadan bir kulaklık almak istemiyorum açıkçası o yüzden bu soruyu sordum sizlere. Bu bütçeye en uygun ve verim alabileceğim oyuncu kulaklığı önerileriniz nelerdir? Şimdiden vereceğiniz öneriler için teşekkür ederim.

Maksimum bütçeniz ne kadar ?
350 lira ya kadar zorlayabilirim
350 TL'ye ne önerirsiniz arkadaşlar? Aklımda şu var fiyatı cazip geldi.

Razer Kraken USB Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
bu fiyat bana biraz garip geldi açıkcası. Site ne kadar güvenilir bilmiyorum siz hiç kullandınız mı bu siteyi ?
Steelseries siberia 200 al derim ama 7.1 arıyorsan monster pusat’a bir bak derim bütçenden çok az fazla.
aslında benim kendimce ilk sıraya koyduğum pusat 7.1 ama çok fazla bilgi kirliliği olduğu için bir türlü net karar veremedim kafamda.
O fiyat aralığında Logitech G231 ve Steelseries Siberia 200 var ancak biraz daha arttırırsan Corsair Hs50 veya Kingston Hyperx Cloud Stinger alabilirsin.
g231 e avm de bizzat baktım sadece malzeme kalitesi bile direk elememe neden oldu. Siberia 200 içinde ergonomik açıdan rahatsız olduğunu duymuştum fakat kendim tecrübe etmedim. Cloud stinger hakkında ise hiç bir bilgim yok açıkcası nasıldır sizin bir bilginiz var mı ? Vermiş olduğunuz cevap içinde teşekkürler.

Son düzenleme:
350 lira ya kadar zorlayabilirim

bu fiyat bana biraz garip geldi açıkcası. Site ne kadar güvenilir bilmiyorum siz hiç kullandınız mı bu siteyi ?

aslında benim kendimce ilk sıraya koyduğum pusat 7.1 ama çok fazla bilgi kirliliği olduğu için bir türlü net karar veremedim kafamda.

g231 e avm de bizzat baktım sadece malzeme kalitesi bile direk elememe neden oldu. Siberia 200 içinde ergonomik açıdan rahatsız olduğunu duymuştum fakat kendim tecrübe etmedim. Cloud stinger hakkında ise hiç bir bilgim yok açıkcası nasıldır sizin bir bilginiz var mı ? Vermiş olduğunuz cevap içinde teşekkürler.

Şahsen Corsair HS50 ve Hyperx Cloud Stinger arasında kalıp HS50'yi almıştım. Tasarım olarak müzik ve oyun performansı olarak bana daha bir hitap etti. Sende bu ikiliyi bir araştırıp karar verebilirsin. İki kulaklıkta emin ol pişman etmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı