250-300 TL Klavye önerisi

Bütçe
100-300

mrramen

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üni. Öğrencisi
Başlıkta söylediğim gibi bir ihtiyacım var. Klavyeler hakkımda çok fazla bilgim yok. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Işıklandırması olursa fena olmaz, mekanik şart değil ama olsa da fena olmaz. Önerileriniz bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim. Bazı yerlerde Trust GXT 840 Myra önerenler olmuş. Fakat bilemedim.

gamepower warlock bu dönemde bulabileceğiniz en iyi fiyat performans klavyelerinden biridir bunu almanızı öneririm.
Hocam Gamepower alınmaz.

Ben bayağı bir kullandım Gamepower ve hiçbir sıkıntısını görmedim onun için o klavyeyi önerdim gerçekten sevdiğim bir marka kendisi ama siz bilirsiniz.

Hocam sizin bilgisayardan ekipmanlardan anladığınızı sanmıyorum benim konumada yazmıştınız ama biraz daha bilgi sahibi olmadan lütfen öneride bulunmayın.

Hocam sizin bilgisayardan ekipmanlardan anladığınızı sanmıyorum benim konumada yazmıştınız ama biraz daha bilgi sahibi olmadan lütfen öneride bulunmayın.

Hocam siz bütçenizi yazmayı unutmuşsunuz bu benim sorunum değil bütçeniz 6400 müş sonradan yazdınız ben bunu bilmeden size nasıl bütçenizi aşmayan bir bilgisayar nasıl öneriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı