250-300 TL mouse önerisi

Eğer artmazsa bu da iş yapar.
Google'a ışıklı fare yazıp öneri yapıyorsun. Keşke herkes senin kadar bilgili olsa (!)

Önerdiğin iki fare de birbirinden berbat. Hayatında 50 liralık Everest fareden öte bir şey kullanmamış birisi olarak öneri yapma. Attığın fareler süper falan değil, rezalet ötesi bir kalitesi var. Git kaliteli bir fareyi eline al, aldığın anda fark edersin.

Şu an kullanıyorum, alalı 1 ay oldu. Gayet iyi ve yazılımı da var ama yazılımından çok bir şey beklemeyin oradan DPI ayarını değiştiriyorum ben sadece.

Bir ara Performax xotran vardı müthiş bir fareydi hala da kullanıyorum 168 liraya almıştım Gençer Gaming'den ama şu anda 600 lira olmuş fiyatı.

Google'a ışıklı fare yazıp öneri yapıyorsun. Keşke herkes senin kadar bilgili olsa (!)

Önerdiğin iki fare de birbirinden berbat. Hayatında 50 liralık Everest fareden öte bir şey kullanmamış birisi olarak öneri yapma. Attığın fareler süper falan değil, rezalet ötesi bir kalitesi var. Git kaliteli bir fareyi eline al, aldığın anda fark edersin.

Birader pardonda 250 300 TL'ye ne bulmak istiyorsun logitıtechin son model farelerinimi.

Rezalet sensöre sahip.

Hayır bir kere süper.

Hayır bir kere süper.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Everest fareler süper, dünyanın en iyisi Everest'tir. Bir kere adını dağdan almış, zirve gibi zirve 😎 Herkese Everest tavsiye ederim, çok süper. Ben hiç araştırma yapmam ama Everest çok süper, herkese tavsiye ederim. Everest. 300 TL bütçesi olan herkese Everest öneririm. Çünkü sensörü çok harika.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı