250-300 TL VDSL2 Modem Tavsiyesi

Zelaroth

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim fiyat bandında bana güzel kullanım sağlayabilecek kablosuz ağ çekim gücü iyi fakat genel anlamda kablolu kullanımda beni üzmeyecek bir modem aramaktayım, önerilerinize açığım.

Dipnot: İnternette yaptığım araştırmalar sonucu ZyXEL'in VMG1312-T20B model modemi alanlar tarafından genel olarak iyi yorumlanmış, ek olarak bu modemi kullanan veya bu modem hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim fiyat bandında bana güzel kullanım sağlayabilecek kablosuz ağ çekim gücü iyi fakat genel anlamda kablolu kullanımda beni üzmeyecek bir modem aramaktayım, önerilerinize açığım.

Dipnot: İnternette yaptığım araştırmalar sonucu ZyXEL'in VMG1312-T20b model modemi alanlar tarafından genel olarak iyi yorumlanmış, ek olarak bu modemi kullanan veya bu modem hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Keenetic omni DSL almanı öneririm.

Dipnot: İnternette yaptığım araştırmalar sonucu ZyXEL'in VMG1312-T20B model modemi alanlar tarafından genel olarak iyi yorumlanmış, ek olarak bu modemi kullanan veya bu modem hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Kesinlikle Keenetic Omni DSL öneririm. Kullandım fakat kendi bazı şahsi maddi problemlerimden ötürü satıp alt modem'e geçmek zorunda kaldım fakat yakın zamanda yeniden kesinlikle herhangi bir Keenetic marka modem edinmeyi planlıyorum.

Bozulan TP-Link Archer VR1200 modemimden sonra fiyatların fahiş bir şekilde yükselmesinden dolayı F/P ürünü olarak bu modemi aldım. On gündür kullanıyorum. Kablolu bağlantı hızları gayet ideal. Kopma veya yavaşlama sorunu olmuyor. Ping değerleri memnun edici. Kablosuz kullanımı da güzel. Modem odamda olduğu için uzak mesafeden kablosuz bağlantı kalitesini denemedim.

Geri
Yukarı