250-300 TL'ye yılbaşı için hediye önerisi

rinvles

Yoctopat
Daha fazla  
Sınıfça çekiliş yaptık, bana çıkan arkadaşımla alakalı; en sevdiği oyunun Witcher olduğunu çoğu arpg oyununu sever, basket oynadığını, bisiklet hobisi olduğunu ve webtoon okumayı sevdiği dışında bir şey bilmiyorum.

250-300₺ arasında figür ve kolye dışında bir hediye önerebilir misiniz? Konudan bağımsız olan ama sade ve düz şeylere de açığım.

Figür ve kolye istemiyorum çünkü bu fiyat aralığında figürler ve kolyeler çok kaliteli değil, 3D printer basımı olduklarından kat kat görünüyorlar.

Bütçeyi de arttıramam çünkü sınıf çekilişin bütçesini 150₺ belirlemişti, ben bu fiyata hiçbir şey bulamadığımdan bütçeyi zaten arttırmak zorunda kaldım.

Sınıfça çekiliş yaptık, bana çıkan arkadaşımla alakalı; en sevdiği oyunun Witcher olduğunu çoğu ARPG oyununu sever, basket oynadığını, bisiklet hobisi olduğunu ve webtoon okumayı sevdiği dışında bir şey bilmiyorum.

250-300₺ arasında figür ve kolye dışında bir hediye önerebilir misiniz? Konudan bağımsız olan ama sade ve düz şeylere de açığım.

Figür ve kolye istemiyorum çünkü bu fiyat aralığında figürler ve kolyeler çok kaliteli değil, 3D printer basımı olduklarından kat kat görünüyorlar.

Bütçeyi de arttıramam çünkü sınıf çekilişin bütçesini 150₺ belirlemişti, ben bu fiyata hiçbir şey bulamadığımdan bütçeyi zaten arttırmak zorunda kaldım.

Şunun kadar saçma bir şey görmedim durumu olan var olmayan var çocukları zan altında bırakmak çok sinir bir şey onun harici kıyafet alabilirsin.

Geri
Yukarı