250 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Merhabalar. Maksimum 250TL bütçe ile, gündelik kullanım amaçlı kablosuz kulaklık arıyorum. Ne önerirsiniz?
Ben Redmi airdots'umdan memnunum :).
Sadece Pugb'de gecikme oluyor fakat onun dışındaki hafif oyunlarda gecikme yok , gündelik kullanımda da .
İsterseniz COD mobile'i deneyebilirim gecikme var mı , yok mu diye?

Haylou GT1 Pro kullanıyorum ve aylardır hiç sıkıntı çıkarmadı, çıkaracağınıda düşünmüyorum. Bass ve tizlerde Redmi Airdots'dan daha iyi oldu söyleniyor. Her iki ürünüde kullandım ve haylou GT1 Pro günlük kullanım, müzik dinleme ve oyunlarda daha iyi bir iş çıkarıyor. Bence güzel kulaklık tavsiyemdir.

.

Bu konuda çok kafa yormuş ve 120-800 bandında ki her kulaklığı bizzat deneyip performans testlerini yapmış bir arkadaşımdan bildiğim kadarıyla belirttiğiniz fiyata alınabilecek en iyi ürün QCY T5'tir açık ara.

Bu konuda çok kafa yormuş ve 120-800 bandında ki her kulaklığı bizzat deneyip performans testlerini yapmış bir arkadaşımdan bildiğim kadarıyla belirttiğiniz fiyata alınabilecek en iyi ürün QCY t5'tir açık ara.

Aşırı derecede cızırtı problemi olan ve dokunmatiği aşırı kötü olan bir kulaklık. Bu kulaklığı bende deneyimledim ve ses kalitesi çok yapay geliyor. Sizin bahsettiğiniz performans testlerinde hangi konularda ön plana çıkıyor bu kulaklık acaba?

Ben Redmi airdots'umdan memnunum :).
Sadece Pugb'de gecikme oluyor fakat onun dışındaki hafif oyunlarda gecikme yok , gündelik kullanımda da .
İsterseniz COD mobile'i deneyebilirim gecikme var mı , yok mu diye?
Teşekkürler :) amacım oyun vb. Şeyler değil. İşe giderken müzik dinleyeceğim sadece.

Geri
Yukarı