250 TL bot önerisi

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Geçen sene aldığım bir botum vardı. Fakat zamanla aşındı ve yırtıldı. 250 ₺ bütçe ile alabileceğim uygun fiyatlı ve fiyat performans ürünü bir bot arıyorum. Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere Airsoft oynuyorum hafta sonları. Botta aradığım özellikler ise parmaklarımızın denk geldiği kısmın üstü sert olması ve bacak tarafına doğru biraz uzun olması. Sertten kastım parmak ile bot arasında biraz mesafe olması, umarım anlamışsınızdır. Bu arada ayağım 41 numara ve bot siyah olursa çok iyi olur.

Örnek fotoğraf:

Dosya Ekleri

• x.JPG
    x.JPG
    426 KB · Görüntüleme: 180
Geçen sene aldığım bir botum vardı. Fakat zamanla aşındı ve yırtıldı. 250 ₺ bütçe ile alabileceğim uygun fiyatlı ve fiyat performans ürünü bir bot arıyorum. Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere Airsoft oynuyorum hafta sonları. Botta aradığım özellikler ise parmaklarımızın denk geldiği kısmın üstü sert olması ve bacak tarafına doğru biraz uzun olması. Sertten kastım parmak ile bot arasında biraz mesafe olması, umarım anlamışsınızdır. Bu arada ayağım 41 numara ve bot siyah olursa çok iyi olur.

Örnek fotoğraf:
YDS markanın botları çok iyi benim düşüncem siteleri de var. Bakabilirsin.

Ben de YDS Kalahari modelini kullanıyorum. Birkaç modelini de denemiştim daha önce. Gayet kaliteli. Bir süre giydikten sonra spor ayakkabı gibi gelmeye başladı bana. Tavsiye ederim.

Bulldozer, Caterpillar botlar iyi diye biliyorum bir bak istersen.
Bakacağım. Öneri için teşekkürler.

Ben de YDS Kalahari modelini kullanıyorum. Birkaç modelini de denemiştim daha önce. Gayet kaliteli. Bir süre giydikten sonra spor ayakkabı gibi gelmeye başladı bana. Tavsiye ederim.
YDS'in botları gerçekten çok güzel ama maalesef bütçemi aşıyorlar.

Evet, şu an fiyatları yüksek. Ama ona rağmen o kaliteye göre uygun diyebilirim. İkinci el sitelerinde bazen sıfır olarak satıyorlar uygun fiyata. Onlara bir göz atabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı