250 TL Drag Click mouse önerisi

b7gra

Decapat
Daha fazla  
Minecraft için drag Click mouse arıyorum 250 lira üzeri uçuk fiyatlı olmayan drag Click mouseleri önerir misiniz?

Bloody t70 (Elektrik bandı yapıştrmanız gerekir) pvp için kullanacağın için bunu dedim üstünde cps'i arttırmana yarayan tuşlar var makro sayılmıyor. örneğin bir tıkta 2, 3, 4 cps yapmana yarayan 4 özellik var ve bunu mouse üzerinden değiştirebiliyorsun

A60 en iyi drag Click mouse olduğunu size söyleyebilirim fakat fiyatın birazcık üstünde yanlış hatırlamıyorsam 275 lira gibi bir fiyatı olacak marka (Bloody) ürünün üretimini durdurduğu için bulamazsın ama birkaç haftaya gelir diye tahmin ediyorum geldiği an hemen alın 1-2 gün bile dayanmıyor :)

Bloody T70 (elektrik bandı yapıştrmanız gerekir) PvP için kullanacağın için bunu dedim üstünde CPS'i arttırmana yarayan tuşlar var makro sayılmıyor. Örneğin bir tıkta 2, 3, 4 CPS yapmana yarayan 4 özellik var ve bunu mouse üzerinden değiştirebiliyorsun.

Evet elektrik bandı yapıştıracağımı biliyorum makro tuşlarına bakacağım yanlış anlamadıysam bunun kendine has yazılımı mı var.
A60 en iyi drag Click mouse olduğunu size söyleyebilirim fakat fiyatın birazcık üstünde yanlış hatırlamıyorsam 275 lira gibi bir fiyatı olacak marka (Bloody) ürünün üretimini durdurduğu için bulamazsın ama birkaç haftaya gelir diye tahmin ediyorum geldiği an hemen alın 1-2 gün bile dayanmıyor :)

Yani ben genellikle ürünleri Trendyol'dan alırım bir de daha önce hiçbir yerden almadım Trendyol dışında yani gelebilir mi en son baktığımda yoktuda.

A60 piyasada kalmadı hocam. Onu ancak 2. el stın alabilirsiniz. Yanılmıyorsam A60 dünyanın gelmiş geçmiş en iyi drag Click Mouse'u. Şu an Bloody T70 kullanıyorum bilgisayarımda hiç yazılım yok üstündeki tuşlardan double Click ayarı yapılıyor.

Bütçeyi artırabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim :
Razer, yeni switchlerinde cift tiklamayi kaldirdi. Bu mouse ile drag click yapilmasi imkansiz. Internetten videolara bakin.

Geri
Yukarı