250 TL Isıtıcı önerisi

geceyry

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bulunduğum iş yerinde personellerin bulunduğu bazı soğuk noktalar bulunmakta. Buralara kendi maaşımiz il ısıtıcı alacağız. Bana uygun fiyatlı ısıtıcı önerebilir misiniz. 200 250 TL civarında

Koçtaştan 150 liraya almıştım. Düşme emniyeti (cihaz devrilince kendi otomatik kapanıyor) de vardı. Markasını hatırlamıyorum ama gayet iyi ısıtıyordu fakat faturaya çok yansıyor bu ısıtıcılar haberin olsun.
Edit: Buldum hocam.

Koçtaştan 150 liraya almıştım. Düşme emniyeti (cihaz devrilince kendi otomatik kapanıyor) de vardı. Markasını hatırlamıyorum ama gayet iyi ısıtıyordu fakat faturaya çok yansıyor bu ısıtıcılar haberin olsun.
Edit: Buldum hocam.
Hocam fatura önemli değil. Baktım ama bana daha çok duvara asılan tiplerden daha uygun olacağını düşünüyorum. Ama bunuda değerlendirelim

1'den fazla alacağınızı düşünerek hem fiyatı uygun hem de gerçekten ısıtan bir şey olarak bunu önerebildim sadece. Bu hem portatif (istediğin yere koyup rahatça taşıyabileceğin) hem de emniyetli diye önerdim hocam. Duvara asılanlar iş yerinde vida çakmanıza izin veriyorlarsa sizin tercihiniz olacaktır ortamı daha iyi biliyorsunuz.

Geri
Yukarı