250 TL klavye önerisi

CemalPelit

Hectopat
Daha fazla  
Kalitesiz klavyemin yeterince acısını çektim. Artık yeni klavyeye ihtiyacım var. En fazla 250 TL olan bütçem var. Hangi klavyeyi almalıyım? Rampage Blade R-10 ya da Gamepower Warlock düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalitesiz klavyemin acısını çektim diyorsun, ve Everest, Frisby gibi markaların klavyelerini düşünüyorsun. 250 TL'yi gözden çıkardıysan daha iyi markalara yönelebilirsin. Logitech, SteelSeries, Corsair, Cooler Master vs. Model olarak sana Cooler Master Masterkeys Lite L'yi önerebilirim. Eğer mekanik klavye istemiyorsan bunu alabilirsin. Mem-chanical adı verilen switchi kullanıyor. Düşündüğün klavyelerden kat kat daha iyidir.

Everest markasını kötüleyenlere bakma sen 10 yıl önce kullandıkları malzemeleri artık kullanmıyorlar. Doğal olarak Logitech ve Asus gibi markaların uzun ömürlü olduğunu düşünüyoruz fakat 10 liralık mause var bende HİPER markası, Asus oyuncu mause ile kıyaslayınca 10 liralık mause 4-5 yıldır sapasağlam duruyor. Asus 3-4 ay içerisinde bozuldu 150 liralık mause sen düşün.

Arkadaşım G300S kullanıyordu 2 adet aldı ikiside temassızlık sorunu ile servise gitti.

Everest kasa kullanıyorum gayet memnunu, önmceliğin arkadaşların önerdiği popüler markalara yönelmek olsun içine sinmezse Everest marka klavyeyi alabilirsin, senin paran sonuçta. :D

Asus, Logitech, Cooler Master, kaliteli markalar ama klavyeleri pahalı. Bütçeni biraz daha artırıp mekanik bir klavye almanda fayda var. Hem mekanik klavyelerin ömürleri de plastik klavyelere göre çok uzun. Ben Asus Strix Tactic Pro kullanıyorum oldukça memnunum. Mekanik klavye alacaksan Cherry MX rengine dikkat et. Kahverengi ya da kırmızı renkli olsun. Şahsi tercihim kahverengi.

Çin köprü altı firmalarından ürün almanızı pek önermem. Cooler Master Masterkeys Lite L almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı