250 TL PSU önerisi

HUSODOSIDO

Hectopat
HD 5830 175W TDP ekran kartı
Xeon E5430 işlemci 85W TDP ve diğer donanımlar +30W TDP der isek bu bütçe bandında 2. el ya da sıfır PSU önerir misiniz?

2 markayı da araştırdım ve ekran kartımdan dolayı korkuyorum, FSP'nin 400W PSU'ları 400 TL'den başlarken bu fiyat çok uygun, patates kızarması yapmaz değil mi benim sistemi?

2 markayı da araştırdım ve ekran kartımdan dolayı korkuyorum, FSP'nin 400W PSU'ları 400 TL'den başlarken bu fiyat çok uygun, patates kızarması yapmaz değil mi benim sistemi?

Yok hocam yapmaz.

2 markayı da araştırdım ve ekran kartımda dolayı korkuyorum, FSP'nin 400W PSU'ları 400 TL'den başlarken bu fiyat çok uygun, patates kızarması yapmaz değil mi bizim sistemi?
Hocam sharkoon shp650 modelinin anakart işlemci kablosu biraz kısa. Eğer kasanızın psu konumlandırması üstteyse sorun olmaz ama aşağıdaysa takmakta zorlanabilirsiniz.

Hocam Sharkoon SHP650 modelinin anakart işlemci kablosu biraz kısa. Eğer kasanızın PSU konumlandırması üstteyse sorun olmaz ama aşağıdaysa takmakta zorlanabilirsiniz.

PSU üste takılıyor kasamda mATX oldukça ufak bir kasa, mini ITX kasaymışda süt içmiş gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…