250 TL'ye ADSL modem tavsiyesi

Kendim yayıncıyım ev arkadaşlarım ben kablo bağlantı ile yayındayken. WiFi üzerinden kesilme olmadan takır takır dizi izliyorlardı. Hataları gidermek için Asus sürekli güncelleme yapmakta aldığınız zaman modem arayüzünden güncelleme yaparsanız ilk olarak sorun ile karşılaşacağınız sanmıyorum. Ben HepsiBurada'dan almıştım tavsiye ederim.

Kendim yayıncıyım ev arkadaşlarım ben kablo bağlantı ile yayındayken. WiFi üzerinden kesilme olmadan takır takır dizi izliyorlardı. Hataları gidermek için Asus sürekli güncelleme yapmakta aldığınız zaman modem arayüzünden güncelleme yaparsanız ilk olarak sorun ile karşılaşacağınız sanmıyorum. Ben HepsiBurada'dan almıştım tavsiye ederim.

Miller beyin attığı link GittiGidiyor üzerinden satılıyor. Sıkıntı olur mu sizce ? Ben olmayacağını düşünüyorum hem daha ucuz.

Şöyle de yapabilirim aynı gün kullanıma başlamak için dibimdeki vatan computer mağazasından alabilirim. 270 tl ama olsun :)

Asus dsl n16 modeli Hepsiburada sitesi üzerinden sipariş edilmiştir. Hayırlı olsun. Sizlere de teşekkür ederim.

Hocam bence 2.el TD 9970 modem alıp gearbest yada aliexpressten Xiaomi Mi Router 3G alabilirsiniz 260 tl civarında bir fiyatı var bu combonun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı