250 TL'ye klavye+mouse önerisi

ElFerrari

Hectopat
Makaleler
1
Hepsiburada'da KDV indirimi varken ekipmanlarımı yenilemeyi düşünüyorum. 250 TL'ye kadar bütçem var ve klavye+mouse(mouse pad de dahil) almayı düşünüyorum. Set olarak da olabilir, ayrı olarak da olabilir benim için çok fark etmez. İlk amacım oyun oynamak. Klavye ışıklı olursa ekstra bir güzel olur onun dışında bir kriterim yok :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi burada alırsan büyük ihtimalle daha çok fiyat vereceksin. Takıntın yoksa bağlantıdaki ürünleri öneririm.

Biraz daha para biriktirmeni tavsiye ederim . O fiyata alacağın şeyler kalitesiz olacaktır .Seni sıkıntıya sokar pişman olursun.
Çok daha ucuza ürün alıp yıllarca kullananlar var.Aynı şekilde razer set alıp 1 ay sonra garantiye yollayanlar da.Teknoloji şans işi bunu çoğu yer de okudum.Ve benim de her şeyin en iyisini almak gibi bir kaygım yok, özellikle konu klavye ve mouse ise.

Haklısınız saygı duyarım .
Çok daha ucuza ürün alıp yıllarca kullananlar var.Aynı şekilde razer set alıp 1 ay sonra garantiye yollayanlar da.Teknoloji şans işi bunu çoğu yer de okudum.Ve benim de her şeyin en iyisini almak gibi bir kaygım yok, özellikle konu klavye ve mouse ise.
Noktadan sonra boşluk bırakın.

Hepsi burada alırsan büyük ihtimalle daha çok fiyat vereceksin. Takıntın yoksa bağlantıdaki ürünleri öneririm.
Mouse pad de dahil.Öbür türlü bütçemi aşıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı