250 TL'ye Kulaklık Önerisi

Cloud Core.
XDDD konuyu okumamışım:) Bence üstüne çok az daha koyup almayı deneyim ben tam 250 ye almıştım Hepsiburada'dan.

Yorumun için tekrardan teşekkürler SS siberia 200 ile Kingston Hyperx Cloud Stinger arasında kaldım Stinger kullanan biri varsa ve yorum yaparsa çok mutlu olurum.

Yanlız 220 tl olan sadece yeşil rengi malesef yeşil renkli olan modeli kablo rengi yüzünden istemiyorum Sarı ve siyah modelide malesef 280 lira beyaz rengi ise 250 lira

Yorumun için tekrardan teşekkürler SS siberia 200 ile Kingston Hyperx Cloud Stinger arasında kaldım Stinger kullanan biri varsa ve yorum yaparsa çok mutlu olurum.

Yanlız 220 tl olan sadece yeşil rengi malesef yeşil renkli olan modeli kablo rengi yüzünden istemiyorum Sarı ve siyah modelide malesef 280 lira beyaz rengi ise 250 lira
Dostum altı üstü bir renk ayrıca mavi kablo oldukça güzel hatta çokta güzel renk uyumları var kulaklıkta. Alabiliyorsan mor al o zaman 80 100 TL daha fazla yada kırmızı oda öyle, değer mi? Değmez zaten çok canlı renkler kullanılmış bu iki renkten sonra en iyisi yeşil.

Altı üstü bir kablo demişsin o konuda haklısın ama ben genel olarak canlı renkleri seven biri değilim daha çok koyu sönük renkleri severim bu yüzden alırım de sevmem diye çekiniyorum renk konusunu bir yere bırakırsak hyperx cloud core stinger la ss siberia 200 arasında gidip geliyorum bir türlü karar veremedim . ayrıca incelme videolarıbda asus cerberus da güzel bir kulaklık diyorlar eski bir kulaklık olduğu için bilemiyorum çok kararsızım

@Barış Tolon

Siz stinger ve cerberus modelini önermiştiniz sizde bir yorum yaparsanız sevinirim

Yorumunuz için teşekkür ederim cerberus un daha önceki yıllarda çıkmış olması sebebiyle Stinger alıcam beğenmessem iade edip ss siberia 200 alıcam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı