2500-2800 TL aralığı sistem tavsiyesi

DarkShadow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son bir aydır bütçeme uygun bir sistem arıyorum. Bir kaç arkadaştan öneriler aldım ama sizden de öneriler almak isterim, aşağıdaki sistemi de bir arkadaşın kuzenine toplattım, alınabilir mi? Veya bu fiyata daha iyi sistem dizilir mi? Olabilecekse daha iyisi, önerilerinizi bekliyorum. Sisteme Monitör (Asus olursa daha iyi) ve Klavye de ekleyebilirseniz mutlu olurum, eğer klavye yerine parçalar daha iyi olabilecekse klavyeyi ayrı alırım o sorun değil, şimdiden teşekkürler. :)

G1dl5b.jpg

Merhaba,

2800TL bütçeniz var ve bu bütçede monitör de dahil. Yanlış anlamadıysam bu sistemi öneriyorum. Hayırlı olması dileklerimle ;)

*Ekran kartı İnventus'tan alınacak.

İşlemci: i5-4460
Anakart: ASUS H81M-PLUS
Ekran Kartı: EVGA GTX970 ACX 2.0 ( Buradan alınacak. EVGA GTX970 ACX 2.0 ekran kartı - inventus)
RAM: GSKILL RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm
Kasa: Zalman Z3 Plus
PSU: Corsair VS 550
Monitör: AOC 21.5" E2262Vw

Toplam: 2833 TL

Merhaba,

2800TL bütçeniz var ve bu bütçede monitör de dahil. Yanlış anlamadıysam bu sistemi öneriyorum. Hayırlı olması dileklerimle ;)

*Ekran kartı İnventus'tan alınacak.

İşlemci: i5-4460
Anakart: ASUS H81M-PLUS
Ekran Kartı: EVGA GTX970 ACX 2.0 ( Buradan alınacak. EVGA GTX970 ACX 2.0 ekran kartı - inventus)
RAM: GSKILL RipjawsX 8GB (2x4GB) 1600MHz
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm
Kasa: Zalman Z3 Plus
PSU: Corsair VS 550
Monitör: AOC 21.5" E2262Vw

Toplam: 2833 TL

Aslında parçaları internetten değil de buradaki Vatan bayisine gidip ordan satın almayı ve montajlatmayı düşünüyorum, ona göre vatandan bir sistem dizerseniz daha iyi olacaktır. :)

Tüm ürünleri Vatan'dan dizdim. Sadece ekran kartını Inventus'tan almanız gerekecek. Çünkü 1120TL'ye GTX970 sahibi olmanız için uğraştım. Inventus'a güveniniz tam olsun. :) Zira Vatan'dan GTX970 önerirsem, büyük ihtimalle RAM'i 4GB düşürmek zorunda kalırsınız.

Şöyle bir durum da var, 3-4 yıl önceki Vestel bilgisayarımın monitörü var, olmazsa onu kullanabilirim sanırım. :D Vatandan alırsam montaj yapıyorlar ya ben daha önce hiç bu işlerle uğraşmadığımdan kendim yapabileceğim bir iş değil. Yani Vatan'dan alayım diyorum ben, İnternetten almak pek bana göre değil hocam. :D

Bir de şimdi sistemi topladığımda montaj yapıldıktan sonra Windows 8.1 olayını nasıl çözeceğim? Okuduğum kadarıyla orada orijinal almadan kurmuyorlarmış, yani benim w8.1'i oradan orijinal mi almam gerekli? Açıklayıp yardımcı olursanız bu konuda sevinirim. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı