2500-3000 TL Bisiklet Önerisi

Kron olabilir.

Şimdi baktım, XC150 Ekim ayında ben TX150 alırken 2300 TL idi. 1000 TL zam gelmiş. :D

Ben 4 aylık temiz TX150 almıştım 1600 TL'ye. Ama siz MTB istemişsiniz.

@Haruki Murakami etiket için teşekkürler. Konulara göz atarım ama bu işte profesyonel değilim. Elektrik konularına gelirim ama. :D

Edit: Konu sahibi daha önce de konu açmıştı galiba. Almamış sanırsam. Zamlar geldi hocam. %30 deniyordu.

Kron Xc ve Tx serisinin başlangıç modelleri bu fiyatlara alınmaz. İnsanlar rağbet gösterdi diye iyi olduğu anlamına gelmiyor. Benim önerdiğimde, Kron'da olan vites setinin 2-3 katı var. Btwin garantisi var ama ben pek memnun değilim. Yamulan kadro kulağı için 1 ay beklemiştim. Vites seti en az Altus olsun. İkinci ele yönelmelisiniz. Sıfır bisikletler çok pahalı.

Kron Xc ve Tx serisinin başlangıç modelleri bu fiyatlara alınmaz. İnsanlar rağbet gösterdi diye iyi olduğu anlamına gelmiyor. Benim önerdiğimde, Kron'da olan vites setinin 2-3 katı var. Btwin garantisi var ama ben pek memnun değilim. Yamulan kadro kulağı için 1 ay beklemiştim. Vites seti en az Altus olsun. İkinci ele yönelmelisiniz. Sıfır bisikletler çok pahalı.
Konu sahibi 2. el istemiyorum demiş.

Konu sahibi ikinci el istemiyorum demiş.

Onu ben de biliyorum. Sıfır aynı fiyata önerdiğim bisikletler Kron'un 2-3 katı. Arkadaşa önceki konusunda da belirttim. Bisikletçiye sorduğunu ve oturdukları bölgede stok olmadığını söyledi. Şimdi stok yok diye, arkadaş fiyatını hak etmeyen bir bisikleti mi alsın? Şimdi alması gerekiyorsa, hala Kron'dan daha iyileri var.

Herkese merhabalar hepinize ilgisi için teşekkür ediyorum maalesef tüm bayilerde carraro Force modelleri bitmiş ve zam geleceğini bildiğim için bugün son 3 tane kalan internette sadece tek satıcıda olan carraro Force 650 modelini aldım ve gelmesini bekliyorum normalde Force 670 veya 770 almak istiyordum ama hiçbir yerde kalmamıştı.

Geri
Yukarı