2500-3200TL telefon önerisi

Bütçe
2000-3200

Furkan Soysal

Kilopat
Daha fazla  
Kullanım amacım oyun vb hızlı olması önemli RAM olarak en az 4 GB düşünüyorum. Şu an aklımdaki telefon A31 veya A50 Samsung dışında önermiyor arkadaşlarım. 3200 TL daha üstüne çıkabilir miyim bilmiyorum.

Samsung M31 var öneririm.

Onada baktım ama kararsız kaldım özellik ve performans olarak bu telefon onlara fark atıyor. 4 tane telefonu karşılaştırdım bu kazanıyordu.

Onada baktım ama kararsız kaldım özellik ve performans olarak bu telefon onlara fark atıyor. 4 tane telefonu karşılaştırdım bu kazanıyordu.

Hocam pardon daha yeni gördüm.
Özellikle Poco almak istiyorsanız alınabilir. Performans olarak evet hepsinden önde ama yazılımsal destek Samsung telefonlar kadar uzun sürmez mesela ben Samsung A50 kullanıyorum.
Gelişi Android 9 ve şimdi Android 11 güncellemesi alacak ve M31 batarya tarafında bayağı iyi. Eğer Full performans istiyorsanız alınabilir ama daha güncel olsun diyorsanız M31 derim.

Oppo A91 öneririm. Tanıdığım A51 ve Oppo arasında kaldı Oppo A91 aldı çok memnun. Fakat fiyatınızı biraz aşıyor.

Oppo A91 öneririm. Tanıdığım A51 ve Oppo arasında kaldı Oppo A91 aldı çok memnun. Fakat fiyatınızı biraz aşıyor.

Dediğiniz telefon hem 60Hz hem de bataryası bana yetersiz gelebilir, sürekli telefon ile dizi ve video izleyen birisiyim.
M31 almayın.

Poco X3'ün 128 GB olanını alın geçin. Nokta.

128 GB ne farkı var tek farkı hafıza mı yoksa donanım olarak 64 GB'ye göre daha mı iyi? Arada neredeyse 400 TL gibi bir fark var.

Dediğiniz telefon hem 60Hz hem de bataryası bana yetersiz gelebilir, sürekli telefon ile dizi ve video izleyen birisiyim.

128 GB ne farkı var tek farkı hafıza mı yoksa donanım olarak 64 GB'ye göre daha mı iyi? Arada neredeyse 400 TL gibi bir fark var.

Sadece hafıza farkı var ama biraz daha ekleyin ekleyebilirseniz SD kart asla dahili depolamanın yerini tutmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı