2500-3500 TL arası klavye önerisi

Bütçe
2500-3500 TL

Skyress

Kilopat
Yer
Duchy of Toussaint
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Şu an kullandığım klavye, 2014 yılından beri kullandığım Logitech G103 ve klavyemi artık değiştirmeyi düşünüyorum. 2500 ila 3500 TL arasında bir öneri yapar mısınız? Sistemimde kullandığım RAM ve Kasa Corsair marka. Eğer uyumlu olursa birbiriyle Corsair marka önerebilirsiniz. Klavyede istediğim özellikler ise müziğe duyarlı, RGB ve G103 sağlamlığında olursa sevinirim. Mekanik klavye şu anlık düşünmüyorum çünkü klavyeden çıkan ses rahatsız ediyor. Ama yine de önerebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. Şu an kullandığım klavye, 2014 yılından beri kullandığım Logitech G103 ve klavyemi artık değiştirmeyi düşünüyorum. 2500 ila 3500 TL arasında bir öneri yapar mısınız? Sistemimde kullandığım RAM ve Kasa Corsair marka. Eğer uyumlu olursa birbiriyle Corsair marka önerebilirsiniz. Klavyede istediğim özellikler ise müziğe duyarlı, RGB ve G103 sağlamlığında olursa sevinirim. Mekanik klavye şu anlık düşünmüyorum çünkü klavyeden çıkan ses rahatsız ediyor. Ama yine de önerebilirsiniz.
Mekanik Klavye sesleri Switch'e göre ayrılır. Mekanik oluşuna göre değil.

Flamingo Switch tercih ederim. Tok isterseniz Gateron.

TH80 Pro alınır benim daha 3. günüm ve gayet keyifli bir ürün, büyük enterlı modelini alın ben Amazon telefon uygulamasından istediğim için onu tercih etmeyi unuttum. Epomaker TR satıcısından aldım. Pilide az gidiyor diyorlar ama 3. günde yarıdaydı kullanılmadığı zaman uyku moduna geçiyor uygulamadan dakika ayarlayabiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• IMG_1159.jpeg
    IMG_1159.jpeg
    253,3 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı