2500-3500 TL bandında telefon önerisi

Bütçe
2500-3500 TL

acv

Megapat
Makaleler
1
Yer
Sehit Muhtar/Zambak Sok./Gumus Gerdan Apt./Beyoglu
Bu banttaki en yüksek F/P oranına sahip telefonu arıyorum. 'biraz daha iyisi' için 3499 TL'ye zorlamak gibi bir niyetim yok fakat alacağım telefonun minimum 4 sene kullanılabilir olması şart. Performans ve batarya ilk ikisi olmak üzere kamera dışındaki her özellik önceliğim. Teşekkürler.

Bu fiyatta en üst düzey performansı POCO X3 Pro verir. Telefonun işlemcisi amiral gemilerinde kullanılıyor. Bataryası da 5000+. En az 5 sene kullanırsınız. Ama kamerası kötü siz önemsediğiniz için size sıkıntı olmaz.

@HaWlI KuLlANIcI
Ayrıca telefon alırsan hangisini aldığını ve deneyimlerini yazabilir misin?

Hocam soruyu bana sorduysanız ben Note 9S almıştım ve son güncelleme haricindeki bütün MIUI'lar beni üzmüştü, onun dışında her özelliği ile beni tatmin eden bir cihaz diyebilirim kısaca.

Bu banttaki en yüksek F/P oranına sahip telefonu arıyorum. 'biraz daha iyisi' için 3499 TL'ye zorlamak gibi bir niyetim yok fakat alacağım telefonun minimum 4 sene kullanılabilir olması şart. Performans ve batarya ilk ikisi olmak üzere kamera dışındaki her özellik önceliğim. Teşekkürler.

X3 Pro öneririm size hocam.
Bugün tekrar elime alma fırsatım oldu ve fikrim değişmedi cihaz gerçekten çok ağır ve çok kalın.

Yeni konular

Geri
Yukarı