2500-3500 TL Motosiklet Önerisi

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar düşük bütçeli öneriler arıyorum. Önümüzdeki ay hem çalışacağım hem de alacaklarımla birlikte elime belirli bir para geçecek. 2500-3500 TL değerleri arasında 2.el modeller bakıyorum. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleme:
Söylediğiniz bütçeye uygun motor bulmanın pek mümkün olduğunu sanmıyorum. En azından 7000-8000 TL harcamanız gerekecektir. Kaldı ki güvenli bir sürüş için almanız gereken bazı ekipmanlar da cabası.

Arkadaşlar düşük bütçeli öneriler arıyorum. Önümüzdeki ay hem çalışacağım hem de alacaklarımla birlikte elime belirli bir para geçecek. 2500-3500 TL değerleri arasında 2.el modeller bakıyorum. Önerileriniz nelerdir?
4857 liradan başlıyor motor fiyatları sıfır olarak.Kuba'nın 180cc çita serisi var en ucuz sıfır olarak anılabilecek onun dışında ikinci elde 5000 lira altına sağlam temiz motor bulmak çok zor.Tavsiyem biraz daha para biriktirip uygun fiyatlı japon motor alman olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı