2500 TL Anakart ve İşlemci Önerisi

Teşekkürler. Bir de şeyi sorucaktım HDMI ile 144 HZ alınmaması doğru mu geçen gün bi arkadaşım öyle söylemişti.
Değil, :) şuraya bakabilirsin fotoda var.
Teşekkürler. Bir de şeyi sorucaktım HDMI ile 144 HZ alınmaması doğru mu geçen gün bi arkadaşım öyle söylemişti.
Yalnız az önceki kardeşe çok güldüm ya, adam x570 e giriş seviyesi diyor, madem anlamıyorsun, öneri yada yorum yapma kardeşim.

:) x570 mi giriş seviyesi kardeşim, hiç güleceğim yoktu. :)

Kesinlikle değil kardeşim.
Yazdığım yazıyı dikkatli okuyun. X570 ' in giriş seviyesinde bir anakartını alabilirsiniz dedim. Yanlış bilgilendirme yapmadım. X570 1000 TL'ye de var 3500 TL'yede.
Dediğim şey bu;

Gördüğünüz gibi X570'in giriş seviyesi bir anakartı 1200 tl civarında. Alıp 3600'e takıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. İyi sosyaller.

Yazdığım yazıyı dikkatli okuyun. X570 ' in giriş seviyesinde bir anakartını alabilirsiniz dedim. Yanlış bilgilendirme yapmadım. X570 1000 TL'ye de var 3500 TL'yede.

Dediğim şey bu;

Gördüğünüz gibi X570'in giriş seviyesi bir anakartı 1200 tl civarında. Alıp 3600'e takıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. İyi sosyaller.
Bence yazdığını sen tekrar okumalısın, bir de güzel kardeşim, x570 in giriş seviyesi diye bir şey zaten yok, x570 üst seviye bir karttır, henüz bunun üzerine bir kart çıkmadı, o attığın linkte'kiler süslenmiş halidir, ürün aynı ürün. AM4 desteği 2020 ye kadar, yani şimdi x570 al, 2020 de başka bir soket çıksın, verdiğin o kadar paranın ne anlamı kaldı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı