2500 TL APU sistem toplama

Vallahi aklıma bir şey gelmedi ileride güncellenecek bir sistem olduğu için.

Bir arkadaş 16 GB'li sistemi 240GB SSD'li ve Ryzen 3 2200G sitemtopladı intrenetten bana ben daha iyi işlemciyle toplayan olur mu diye açmıştım.

Bir arkadaş 16 Gb'li sistemi 240GB SSD'li ve Ryzen 3 2200G sitemtopladı intrenetten bana ben daha iyi işlemciyle toplayan olur mu diye açmıştım.

İstersen toplanır neden olmasın ama bütün parçalar bir tık alt kalite olur kabul edersen topluyayım arkadaşım cidden bende bazen şaşırıyorum emin ol kasayı kötü koyuyorum o olmuş mu RAM'i bir tık düşük MHz takıyorum yok o olmaz anakartı 320 yapıyorum başka bir linç geliyor. Bu arada ben RAM'i 16 olarak hesapladım iki tane almanız için onu demeyi unutmuşum.

İstersen toplanır neden olmasın ama bütün parçalar bir tık alt kalite olur kabul edersen topluyayım arkadaşım cidden bende bazen şaşırıyorum emin ol kasayı kötü koyuyorum o olmuş mu RAM'i bir tık düşük MHz takıyorum yok o olmaz anakartı 320 yapıyorum başka bir linç geliyor. Bu arada ben RAM'i 16 olarak hesapladım iki tane almanız için onu demeyi unutmuşum.

Dediğniz gibi düşük kalite toplamayı deneyin.

Herhalde ya ucu ucuna oluyor ya da biraz geçiyor.
Bir iki tane hazır sistem var ama onlarda da 8 GB RAM var.

İlla 3200MHz olacak diyorsanız şöyle bir marka var ama nedir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı