2500 TL Çalışma/Ofis Sandalyesi/Koltuğu Önerisi

Gelmedi mi hocam hala?

Geldi hocam şu an kullanıyorum gayet memnun kaldım koltuktan. Bir arkadaşın kutusu çok parçalanmıştı korkmadım değil ancak şu an için ben memnunum bayağı güzel. Bir tık gıcırtı sezdim tespit edemediğim yerlerde şu an PC'deyim telefona geçtiğim gibi fotoğrafları yükleyeceğim.

Ofiste 2 koltuğum var. Biri makam koltuğu, diğeri de fileli. Ben fileliyi tercih ediyorum hep. Daha rahat bence. Makam koltuğu da fena değil ama fileli sanki daha güzel. Hele sıcaklarda fileliyi tek geçiyorum.

Bunların kesin bir adı vardır makam koltuğu değildir adı şimdiden kusura bakmayın. :D

Ofiste 2 koltuğum var. Biri makam koltuğu, diğeri de fileli. Ben fileliyi tercih ediyorum hep. Daha rahat bence. Makam koltuğu da fena değil ama fileli sanki daha güzel. Hele sıcaklarda fileliyi tek geçiyorum.

Bunların kesin bir adı vardır makam koltuğu değildir adı şimdiden kusura bakmayın. :D
Yönetici koltuğu olarak geçiyor. Size ergonomik gelen model hangisi?

@BilgisayarKurdu , sonradan aklıma geldiniz. Sizin bir öneriniz olur mu? Dün şu meşhur Ferrari model koltuk konunuza denk geldim de bir danışayım dedim. :)
Not: Duruma göre bütçeyi arttırabilirim.

Fileli bana daha iyi geliyor. Ama başını yaslayabileceğin olanlar.
Böyle çok farazi oluyor. Marka, model belirtme imkanınız var mı? Ben Markus alacaktım çok önerdikleri için ancak fileler dayanıklılık açısından pek güven vermemişti. Tabi bir de ayakların polimer ve poliüretan tarzı malzemelerden olması da caydırıcı olmuştu. Gerçi çoğu firma artık çelik veya metal ayağı ilave ücrete yapıyormuş enteresan.

Geri
Yukarı