2500 TL Dizüstü bilgisayar önerisi

Hayır o derece bir beklentiye kapılırsam cebimden bir o kadar daha para çıkmasını kabullenmem gerek o yüzden yeterli olacaktır sanırsam :D
O kadar beklentiniz yoksa SVA panel size yetecektir. Önerdiğim üründe SVA panel var. IPS paneller de var ama onlar daha çok profesyoneller için.

O kadar beklentiniz yoksa SVA panel size yetecektir. Önerdiğim üründe SVA panel var. IPS paneller de var ama onlar daha çok profesyoneller için.
Aynen öyle ama bu fiyat bandınca IPS varsa kim hayır diyebilir ki :D Hep daha fazlasını ister oldum araştırdıkça :D
İkinci el temiz bir GTX 950m laptop olabilir bulunabilirse.
İkinci el düşünmüyorum malesef. Teşekkür ederim.

Hepsiburada'da i3 7020U, Radeon 520'li FHD bir Dell laptop gordum. Ekran kalitesini pek bilmiyorum bakilmasi gerek ama iyi duruyor.

Mesela GeT ile alinabilir bir cihaz bu attigim ve zaten GeTli.

Hepsiburada'da i3 7020U, Radeon 520'li FHD bir Dell laptop gordum. Ekran kalitesini pek bilmiyorum bakilmasi gerek ama iyi duruyor.
Evet bende gördüm onu fakat Youtube üzerinde birisi inceleme yapmış ürüne oyun ağırlıklıydı inceleme doğal olarak vasattı performansı fakat altta yorumlarda video izlerken bile sorunlu olduğunu söyleyen kişiler vardı üründe o yüzden onu eledim.

Mesela GeT ile alinabilir bir cihaz bu attigim ve zaten GeTli.
Kutusunu benim açacağım ürünleri tercih etmek istiyorum. Bu kadar almak için uğraştığım bir cihazın birde sonrasında çıkacak sorunuyla ve muhatap bulunamayışıyla uğraşmak istemem açıkçası.

Dün bu konuyu gördüm. Ben de o HP laptopu tavsiye edecektim fakat vazgeçtim son anda. HP ile çok uğraştım eskiden. Şu anki hali nasıl bilmiyorum ama benim kullandıklarım çok ısınıyordu. Diyebileceğim tek şey ölümsüz oluyor bunlar. 10 yıldan uzun süredir çalışan iki tane HP laptop var elimde. Isınma sorunu haricinde başka bir sorunla karşılaşmadım bunlarda ama dediğim gibi 10 yılda değişmiş olabilir bu durum 😄

Bir fikir olması için yazıyorum bunu da. Ben de ikinci el almanızı tavsiye etmem. SSD'li olmasını tercih ederseniz daha iyi olacaktır günlük kullanım için. Yine de dizi veya film indiriyorsanız yetmeyebilir.

Dün bu konuyu gördüm. Ben de o HP laptopu tavsiye edecektim fakat vazgeçtim son anda. HP ile çok uğraştım eskiden. Şu anki hali nasıl bilmiyorum ama benim kullandıklarım çok ısınıyordu. Diyebileceğim tek şey ölümsüz oluyor bunlar. 10 yıldan uzun süredir çalışan iki tane HP laptop var elimde. Isınma sorunu haricinde başka bir sorunla karşılaşmadım bunlarda ama dediğim gibi 10 yılda değişmiş olabilir bu durum 😄

Bir fikir olması için yazıyorum bunu da. Ben de ikinci el almanızı tavsiye etmem. SSD'li olmasını tercih ederseniz daha iyi olacaktır günlük kullanım için. Yine de dizi veya film indiriyorsanız yetmeyebilir.
Çok teşekkürler yorumunuz için. Hp ye daha çok ısınmaya başladım bende artı yönleri var sadece o cihazı deneyimlemiş birisinden de bir yorum işitebilirsem alacağım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı