2500 TL Gaming Laptop Önerisi

Hmm Tamam

Özelliklerini ne istiyor arkadaşımız ?

Lenovo Y510P Intel Core i7 4700MQ 2.4GHz / 3.4GHz 8GB 1TB Fiyatı buna da bakabilirsin iyidir.

Bu verdiğim pc'nin tek dez avantajı ekran kartının GTX755m olması ama arkadaş çok sağlam oyunlar oynamadığı için bu ona yeter ama HP PAVILION 15-AB212NT T1F74EA SILVER NOTEBOOK - Teknosa bu pc de var buda gtx940m bu daha güncel fiyatı da 100 tl daha pahalı bu arada daha fazla pc göstereceğim.

Arkadaş çok fazla oyun indirmiyicekse Abra A5 V6.1.3 15.6" Oyun Bilgisayarı bu ona en uygunu olur gösterdiklerimin en sağlamı budur.

Abra A5 V6.1.3 15.6" Oyun Bilgisayarı Bu sorun çıkarmaz.İndirimli fiyatı 2.300 sanırım.
Arkadaslar bende almayi düşünüyorum ve bana laptop lazim çünkü evde modem yok biraz gezdirmem gerekicek pcyi ve bende csgo lol minecraft oynayacağım soyle diyor olabilirsiniz mc yi her pc acar gercekten oyle degil minecraft güçlü bir bilgisayar gerektiriyor zaten csgo falanda oynayacagim bana en fazla 2600tl lik laptop önerirmisiniz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı