2500 TL M.2 SSD önerisi

FurkanYahya

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800x3d
RTX PNY 3080
Msi b550i gaming
Gskill triend 16 3600
Tt tought 850 w+
Deepcool ls520
Phanteks 360
Meslek
Kuyum
Anakart: MSI MPG B550'i Gaming Edge Wi-Fi mini.
Bütçe: 2-2.5 bin TL arası.
1 TB kapasite yeter.
Arkadaşlar SSD yükseltmek istiyorum. Şu an 990 Pro heatsink versiyon var ama anakartımda zaten SSD soğutucu mevcut buna gerek var mı bilmiyorum. Aklımdakiler Kingston KC3000 ve Fury Renegade ve 990 Pro sizce hangisini tercih etmeliyim? Anakart için herkese teşekkürler şimdiden.

1 TB kapasite yeter.
Arkadaşlar SSD yükseltmek istiyorum. Şu an 990 Pro heatsink versiyon var ama anakartımda zaten SSD soğutucu mevcut buna gerek var mı bilmiyorum. Aklımdakiler Kingston KC3000 ve Fury Renegade ve 990 Pro sizce hangisini tercih etmeliyim? Anakart için herkese teşekkürler şimdiden.
KC 3000 yada renegade alın.

1 TB kapasite yeter.

980 Pro alın.

Dostum 990 Pro with heatsink modeli Amazon'da büyük indirimde kaçırma derim. Fiyatı 2500 civarı şu an Amazon'da.
Heatsink bi işime yaramıyor hocam sökmesi takması vs

Dostum sökme takma durumu yok kendisinden heatsinkli geliyor sökemezsin yani.
hocam ssd nasıl sığdırmamı bekliyorsun anlayamadım ben seni anakartta soğutucu bloğu var zaten

Dostum soğutucu bloğu takmak zorunda değilsin çıkarabilirsin. Ha diyorsan illaki ben o soğutucu bloğu takacağım alma.

herkese teşekkürler seçimimi kingston kc3000 olarak verdim ve siparişi geçtim.

Geri
Yukarı