2500 TL monitör dahil sistem önerisi

Jackeylove

Centipat
Arkadaşlar merhaba laptobumun performans verememesi nedeniyle masaüstü bir sistem satın almaya karar verdim. Doğal olarak monitörüm bulunmamakta. Her şey ile beraber maksimum verebileceğim 2500 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu sistem nasıldır? Site güvenilir midir? Oynadığım oyunlar LoL ve CS:GO nasıl performans verir? Bir de bana en uygun monitörü önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba laptobumun performans verememesi nedeniyle masaüstü bir sistem satın almaya karar verdim. Doğal olarak monitörüm bulunmamakta. Her şey ile beraber maksimum verebileceğim 2500 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu sistem nasıldır? Site güvenilir midir? Oynadığım oyunlar LoL ve CS:GO nasıl performans verir? Bir de bana en uygun monitörü önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim iyi günler.
FreeSync desteği var.
Sinerji oldukça güvenilirdir.
CS:GO ve LOL Çok hafif oyunlar iyi FPS Alırsınız.

2500 TL verip alacağın PC senin kesinlikle tatmin etmeyecektir performans olarak. 1 sene sonra gene yetmemeye ve beğenmemeye başlayacaksındır.
Az daha para biriktirip almışken hiç yoktan içinde Rx 570 4 GB olan bir PC almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı