2500 TL PC Toplama

EymenLightning

Hectopat
Daha fazla  
Beyler öncelikle merhaba. Bilgisayar işlerinden kurulumdan vs. anlamayan bir insanım. Fakat şu zamanlarda kendime 2500 tl bütçe belirleyerek bi oyun bilgisayarı toplamaya karar verdim. Dediğim gibi ben bu işlerden pek anlamıyorum. Bu fiyata şu zamandaki modern oyunları ultra olmasa bile en azından high grafikte 45+FPS oynatacak pc arıyorum. Bütçe hafif kayabilir. Şimdiden sağ olun.

Beyler öncelikle merhaba. Bilgisayar işlerinden kurulumdan vs. anlamayan bir insanım. Fakat şu zamanlarda kendime 2500 tl bütçe belirleyerek bi oyun bilgisayarı toplamaya karar verdim. Dediğim gibi ben bu işlerden pek anlamıyorum. Bu fiyata şu zamandaki modern oyunları ultra olmasa bile en azından high grafikte 45+FPS oynatacak pc arıyorum. Bütçe hafif kayabilir. Şimdiden sağ olun.
apu olur ancak bu fiyata ekran kartlı istiyosan bütçeyi 3000 yapmalısın

Beyler öncelikle merhaba. Bilgisayar işlerinden kurulumdan vs. anlamayan bir insanım. Fakat şu zamanlarda kendime 2500 TL bütçe belirleyerek bir oyun bilgisayarı toplamaya karar verdim. Dediğim gibi ben bu işlerden pek anlamıyorum. Bu fiyata şu zamandaki modern oyunları Ultra olmasa bile en azından High grafikte 45+FPS oynatacak PC arıyorum. Bütçe hafif kayabilir. Şimdiden sağ olun.

2200G
A320M S2H Gigabyte.
8 GB DDR4 RAM(ileride yükselt cift kanal olması cok önemli ya 2*4 al ya da 2*8 al hangi oyunları oynayacağını bağlı cok FPS fark ettirmez )
HDD(ileride SSD al)
Aerocool 500W PSU alınıyorsa FSP 500W
İleride ekran kartı al ama işlemcinin içindeki Vega 8 GPU'su RX 550 ve GT 1030 gücündedir alicaksan bunların üstünde al.
Son.

Güncel oyunları 45+FPS ile oynamak için 2500TL lik ekran kartı bile yetmez ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı