2500 TL'ye Hazır Sistem Önerisi

Tobin Bell

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Yakın zamanda PC almayı düşünüyorum ama daha önce hiç PC toplamadım. İzlediğim videolarla biraz bir şeyler biliyorum ama toplayabileceğimden emin değilim. Bu yüzden hazır sistem almaya karar verdim. Hepsiburada, Vatan gibi sitelerden aynı parçaları toplayınca daha pahalı oluyor bu yüzden de hazır sisteme yöneldim. Sizce hangisi daha iyi?

Sinerji DCM1050ti (Asus) Ryzen 3-8 GB-1 TB-GTX1050ti =2,579,46 TL.

DADG-M1050TAI-4NS/R3 1200/MSI GTX1050Ti Aero/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA =2,593,61 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
hazır sistem yerine kendin toplamanı öneririm. hazır sistemdeki parçaların aynısını kendin toplarsan eğer, emin ol daha ucuza bulabilirsin. sana 2500 tl ye pc toplamaya çalışacağım sen özellikle şu olsun dediklerini bana yaz örneğin : corsair 8gb ddr4 ram olsun gibi.

Yakın zamanda PC almayı düşünüyorum ama daha önce hiç PC toplamadım. İzlediğim videolarla biraz bir şeyler biliyorum ama toplayabileceğimden emin değilim. Bu yüzden hazır sistem almaya karar verdim. Hepsiburada, Vatan gibi sitelerden aynı parçaları toplayınca daha pahalı oluyor bu yüzden de hazır sisteme yöneldim. Sizce hangisi daha iyi?

Sinerji DCM1050ti (Asus) Ryzen 3-8 GB-1 TB-GTX1050ti =2,579,46 TL.

DADG-M1050TAI-4NS/R3 1200/MSI GTX1050Ti Aero/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA =2,593,61 TL.

İkiside toplama ve donanım özellikleri aynı.Dış görünüm olarak DADG güzel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı