2500 TL'ye kadar kulaklık önerisi

471957

Decapat
1.olarak Corsair HS80.
2.olarak HyperX Cloud 3

Wireless olarak da.

Logitech G435.

ASUS TUF H1 Wireless.

VXE siren V1.

Daha önceden konu açmıştım ama bütçem biraz düşüktü şimdi ise biraz yükselttim ve yukarıdakilerden hangisinin daha iyi olduğunu söylemenizi istiyorum.

1.olarak Corsair HS80.
2.olarak HyperX Cloud 3

Wireless olarak da.

Logitech G435.

ASUS TUF H1 Wireless.

VXE siren V1.

Daha önceden konu açmıştım ama bütçem biraz düşüktü şimdi ise biraz yükselttim ve yukarıdakilerden hangisinin daha iyi olduğunu söylemenizi istiyorum.

VGN VXE V1 şu anda var bende main 2 kulaklığımdan birisi ve 1-1.5 aydır kullanıyorum. Gayet iyi. Fiyatına göre çok iyi iş çıkarıyor. Tabii kablolu olarak daha iyi seçenekler var. HS80 veya Razer BlackShark V2 gibi ama kablosuz istersen de üzmez.

Merhaba hocam Rampage Miracle X5 kullanıyorum ve memnunum kulak hissiyatı güzel ve ses kalitesi oldukça iyi bütçe bakımından da güzel.

VGN VXE V1 şu anda var bende main 2 kulaklığımdan birisi ve 1-1.5 aydır kullanıyorum. Gayet iyi. Fiyatına göre çok iyi iş çıkarıyor. Tabii kablolu olarak daha iyi seçenekler var. HS80 veya Razer BlackShark V2 gibi ama kablosuz istersen de üzmez.

Almısken bütçemin yettiği en iyisini alayım diyorum HS80 bana uzun vadede sorun çıkarmazsa birkaç haftaya kadar sipariş edeceğim.

Bu Corsair'in kendi sitesinde yenilenmiş HS80 var bu ne oluyor?
Ve gerçekten çok ucuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı