2500 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
2500

Heizahard

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,

2500 TL kadar bütçem var en azından birkaç yıl idare edebilecek bir telefon almak istiyorum. Çok fazla bir beklentim yok, genel olarak mesajlaşma programları sosyal medya için kullanmayı düşünüyorum. Bu bütçe ile ne kadar kaliteli bir kamerası olur pek bir bilgim yok ama kamerası iyi bir şey almak istiyorum. Sosyal medya ve fotoğraf dışında pek kullanacağımı sanmıyorum oyunlar için çok bir performans beklentim yok o yüzden.

Bunları göz önüne alırsak hangi model almalıyım yardımcı olabilirseniz çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

2500 TL kadar bütçem var en azından birkaç yıl idare edebilecek bir telefon almak istiyorum. Çok fazla bir beklentim yok, genel olarak mesajlaşma programları sosyal medya için kullanmayı düşünüyorum. Bu bütçe ile ne kadar kaliteli bir kamerası olur pek bir bilgim yok ama kamerası iyi bir şey almak istiyorum. Sosyal medya ve fotoğraf dışında pek kullanacağımı sanmıyorum oyunlar için çok bir performans beklentim yok o yüzden.

Bunları göz önüne alırsak hangi model almalıyım yardımcı olabilirseniz çok iyi olur.

Oppo A73 alabilirsiniz hocam.

Farktan kastım Oppo da kamera çözünürlüğü 16+8 olarak gözüküyor TCL de 48+8+2+2 olarak gözüküyor ne kadar fark ettirir çok bilmiyorum gerçi ama.

Kamera olarak TCL 10 Pro daha iyi diye biliyorum ama kameralar hakkında çok bir bilgim olmadığından net bir şey de diyemem ama TCL 10 Plus'un kamerasının daha iyi olduğunu biliyorum.

Kamera olarak TCL 10 Pro daha iyi diye biliyorum ama kameralar hakkında çok bir bilgim olmadığından net bir şey de diyemem ama TCL 10 Plus'un kamerasının daha iyi olduğunu biliyorum.
Teşekkürler. TCL daha iyi gibi duruyor şuan için.
Almama biraz daha var o arada bilgi sahibi birisi yazarsa çok iyi olur.

Teşekkürler. TCL daha iyi gibi duruyor şu an için.
Almama biraz daha var o arada bilgi sahibi birisi yazarsa çok iyi olur.

Oppo bilindiklik güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti olarak TCL'den bayağı bir daha iyi.
TCL yeni bir marka sayılabilir. Bu yüzden müşteri memnuniyeti, güvenilirlik vb olaral bayağı geride Oppo'dan.

Hepsiburada'da 3000TL üzerine 300TL indirim varmış, bu fiyatta bir şey alırsam 2700'e düşüyor buna çıkabilirim. Bundan faydalanmak istesem önerebileceğiniz bir telefon var mıdır acaba? Farklı sitelerden de 2750TL'ye kadar alabilirim yine.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı