2500 TL'ye kasa fanı önerisi

Kendi adıma konuşacak olursam öyle bir şey yapmazdım. Bütçemi sonuna kadar kullanmak için P12 almak hele de tanesinin en iyi ihtimalle 500'e geleceğini düşünürsek çok mantıklı bir hareket olmayacaktır. Ama alırsanız da kesinlikle bir performans sorunu veya memnuniyetsizlik yaşamazsınız gayet kaliteli ve uzun ömürlü bir fan. Kasanızın montaj yapacağınız noktasına göre P12 veya F12 tercih edebilirsiniz.

Hocam iş güç derken yeni görebildim. Siz olsanız benim yerimde hangi fanları tercih ederdiniz.

Hocam iş güç derken yeni görebildim. Siz olsanız benim yerimde hangi fanları tercih ederdiniz.
Hocam ARGB fan istemektesiniz. Bu sebeple bence doğrudan 2x FC120 3'in1 (FK serisinin ARGB hali) tercih edebilirsiniz. FC120 serisi papatya fan dizilimini desteklemekte yani fanları birbirine bağlayarak istediğiniz şekilde kablo karmaşası ve kablo boyu yetecek mi endişesi olmadan kullanabilirsiniz. Ben kendi kasamda FC120 leri kasa fanı FK120'leri işlemci soğutucu fanı olarak kullanmaktayım. Belirtmiş olduğunuz gibi kasanıza 7 adet fan desteği var ve bu sayede bütçenizi aşmadan 6 adet fanınız olacaktır. Amazonda ithalat ücretleri dahil 3'lü set 1186 TL ye gelmekte. Siz 2 paket alarak 2372 TL'ye çok sessiz ve soğutma performansı yüksek bir kasaya sahip olabilirsiniz.

Amazon.com.tr

Hocam ARGB fan istemektesiniz. Bu sebeple bence doğrudan 2X FC120 3'IN1 (fk serisinin ARGB hali) tercih edebilirsiniz. FC120 serisi papatya fan dizilimini desteklemekte yani fanları birbirine bağlayarak istediğiniz şekilde kablo karmaşası ve kablo boyu yetecek mi endişesi olmadan kullanabilirsiniz. Ben kendi kasamda FC120leri kasa fanı FK120'leri işlemci soğutucu fanı olarak kullanmaktayım. Belirtmiş olduğunuz gibi kasanıza 7 adet fan desteği var ve bu sayede bütçenizi aşmadan 6 adet fanınız olacaktır. Amazon'da ithalat ücretleri dahil 3'lü set 1186 TL'ye gelmekte. Siz 2 paket alarak 2372 TL'ye çok sessiz ve soğutma performansı yüksek bir kasaya sahip olabilirsiniz.

Amazon.com.tr

Aynı fanları ben kullanıyorum önermek aklımın ucundan bile geçmedi.

Fanlar fırtına gibi havayı çekiyor ve sizi asla üzmez fakat ürün yurt dışından geliyor bilginiz olsun.

Aynı fanları ben kullanıyorum önermek aklımın ucundan bile geçmedi.

Fanlar fırtına gibi havayı çekiyor ve sizi asla üzmez fakat ürün yurt dışından geliyor bilginiz olsun.

Çok teşekkür ederim, hem soğutma hem de sessizlik açısında beni üzmeyeceğini düşünüyorum. Gümrüğe takılabilir mi bir pakette 3 fanlı olmak üzere 2 paket alsam.

Çok teşekkür ederim, hem soğutma hem de sessizlik açısında beni üzmeyeceğini düşünüyorum. Gümrüğe takılabilir mi bir pakette 3 fanlı olmak üzere 2 paket alsam.

Takılacağını sanmıyorum ama ihtimali var. Herhalde Fan'larda gümrüğe takılmaz.

Bu arada aynı fanlar demişim kusura bakmayın.

DeepCool CG560 kasasındaki fanlara nazaran arkadaşın attığı fanlar daha performanslı.

Yaptığım hiçbir alışveriş henüz gümrüğe takılmadı. Bende 2 paket istettim bir sorun olmadı. Bir sorun olması halinde Amazon ile iletişime geçerseniz yardımcı oluyorlar.

Geri
Yukarı