2500 TL'ye koltuk önerisi

Bütçe
2500₺
Senin bu işte bir yanlışlık var :D 2 hafta olacak neredeyse. Sanırım sen kendi sitesinden sipariş verdin. Ben hepsiburada üzerinden sipariş verdim. Zaten orada da kendileri satıyor. O zaman hepsiburada da fiyatı 2.999'du bana 300₺ indirim kuponu verdi ve 2.699₺ olarak satım aldım. Linki aşağıda paylaşıyorum, gerçi şimdi fiyat değişmiş.

Asıl konuya gelecek olursak bana bugün yeni ayak ve tekerlekler geldi ancak bunda da ses devam ediyor demek ki kronik bir şey bu o yüzden iade etmeyi düşünüyorum.

Sonunda kargoya verilmiş hocam...

Ne yaptın kardeşim, aldın mı ürünü memnun musun?
Hocam bunca zaman ben g*t kanseri ile mücadele ediyormuşum. Resmen kı*ım *oh be dünya varmış* dedi... Öneririm beklediğime değdi açıkçası. Fazka uzunsa boyunuz yastık boyuna geliyor Yağlama ve temizleme kiti de göndermişler kumaş olması da sıcak havada atletsiz falan oturabiliyorsunuz. 10/10 verdim bu ürüne.

Hocam bunca zaman ben g*t kanseri ile mücadele ediyormuşum. Resmen kı*ım *oh be dünya varmış* dedi... Öneririm beklediğime değdi açıkçası. Fazka uzunsa boyunuz yastık boyuna geliyor Yağlama ve temizleme kiti de göndermişler kumaş olması da sıcak havada atletsiz falan oturabiliyorsunuz. 10/10 verdim bu ürüne.
Güle güle kullanman dileğiyle😀 Bende de oturmayla ilgili aynı hissi vermişti, ilk birkaç gün rahatlıyorsun ama zamanla süngeri hızlı deforme olacakmış gibiydi. Peki sende ileri geri hareketlerde şıngır şıngır metal sesleri gelmiyor mu parke zeminde? Ek olarak kolçaklar bana çok cansız görünüyordu.

Güle güle kullanman dileğiyle😀 Bende de oturmayla ilgili aynı hissi vermişti, ilk birkaç gün rahatlıyorsun ama zamanla süngeri hızlı deforme olacakmış gibiydi. Peki sende ileri geri hareketlerde şıngır şıngır metal sesleri gelmiyor mu parke zeminde? Ek olarak kolçaklar bana çok cansız görünüyordu.
Hayır hocam gayet sessiz tekerleklerim. Evet kol koyma yerleri biraz konforsuz orası doğru ama onun çözümünü şunla buldum.
1665266980922.png

*Referans görselidir daha ürün ulaşmadı*
*Haricen satın aldım sitesinde 4 katı fiyatı vardı*

Hayır hocam gayet sessiz tekerleklerim. Evet kol koyma yerleri biraz konforsuz orası doğru ama onun çözümünü şunla buldum.
Eki Görüntüle 1539247
*Referans görselidir daha ürün ulaşmadı*
*Haricen satın aldım sitesinde 4 katı fiyatı vardı*

Hocam memnun musunuz, benim de boyum kısa uygun olur mu acaba?

Hocam memnun musunuz, benim de boyum kısa uygun olur mu acaba?
Hocam tek kusur kol koyma yeri kalkarken eğer kollara yüklenirseniz içine iniyor *tuşla indirmeden direk kaçıyor aşağıya* ama dert değil o.
1666437212512.png

şu yastık olmadan dirsekleri ağrıtıyor haricen kalça bel kafa gibi bölümlerim gerçekten konforda zirvede.
Parasını şu anki şartlarda KESİNLİKLE hak ediyor.

Hocam tek kusur kol koyma yeri kalkarken eğer kollara yüklenirseniz içine iniyor *tuşla indirmeden direk kaçıyor aşağıya* ama dert değil o.
Eki Görüntüle 1550510
şu yastık olmadan dirsekleri ağrıtıyor haricen kalça bel kafa gibi bölümlerim gerçekten konforda zirvede.
Parasını şu anki şartlarda KESİNLİKLE hak ediyor.
Boyunuz uzun mu hocam, benim 170 acaba bel desteği tam gelir mi?

Geri
Yukarı