2500 TL'ye monitör dahil sistem tavsiyesi

AlpeR1903

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Technopat.neti neden daha önce görmedim ben :D

Sorum ve istegim olacakti.
Sorum render nedir.

Istegim bana en fazla 2500 tl tutacak mönitör içinde oyun bilgisayarı sistemi yazar misiniz ?
Çoğunluk olarak oyun oynuyacağım ve belkide video çekebilirim. Her oyunu ultrada açmasada birçok oyunu ultrada acacak bi sistem olsun. Ghost act farcry gibi oyunlari kasmadan ultrada oynamak istiyorum.

Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
sistem29.png

100-150 TL daha ekleyip güzel bir monitör alabilirsin kendine.

Monitörü aldıktan sonra biraz daha para ekleyebilirsen AMD FX 8320 veya Intel'in denk gelen işlemcisini alabilirsin.

Para ekleyemem diyorsan ekran kartından kısabiliriz.

Son düzenleme:
Merhabalar. Technopat.neti neden daha önce görmedim ben :D

Sorum ve istegim olacakti.
Sorum render nedir.

Istegim bana en fazla 2500 tl tutacak mönitör içinde oyun bilgisayarı sistemi yazar misiniz ?
Çoğunluk olarak oyun oynuyacağım ve belkide video çekebilirim. Her oyunu ultrada açmasada birçok oyunu ultrada acacak bi sistem olsun. Ghost act farcry gibi oyunlari kasmadan ultrada oynamak istiyorum.

Cevaplarınızı bekliyorum.
Render benim bildiğime göre yapılan veya çekilen videoyu düzenledikten sonraki bekleme hızını arttırıyor. Bu renderin hızını yükseltmen için işlemcinin iyi olması gerek diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı