25000-30000 TL arası laptop önerisi

Bütçe
25000-30000 TL

dcanylmz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba;

İşim gereği mobil olmam gerektiği için 25-30k TL arasında bir laptop arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Not: Açılan benzer konulardaki tavsiyeler ile birlikte kendi yaptığım araştırma sonucunda aşağıdaki bilgisayarın, tavsiye istediğim fiyat aralığına önerilen PC'lere nazaran, F/P olarak iyi olduğunu düşünüyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim, belki ihtiyacı olan arkadaşlarında ihtiyacını görebilir bu vesileyle.

HP Victus 54S82EA 16-E0061NT Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3050Ti 16.1 Inç 144Hz Full HD Freedos Gaming Laptop - Gaming.Gen.TR

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim attığım Laptop ile parça farkı olarak CPU ve Ekran kartı farkı var gibi görünüyor. Hakim olmadığımdan soruyorum, sizce ekstra bir ücret vermek bu farklar için değer mi? Çünkü ağırlıklı olarak iş için kullanacağım ve tabiri caizse "Über" oyunlar oynayan biri değilim.

Benim attığım Laptop ile parça farkı olarak CPU ve Ekran kartı farkı var gibi görünüyor. Hakim olmadığımdan soruyorum, sizce ekstra bir ücret vermek bu farklar için değer mi? Çünkü ağırlıklı olarak iş için kullanacağım ve tabiri caizse "Über" oyunlar oynayan biri değilim.
3050 ti uzun omurlu degil.

MUX yok bunda galiba, 15 kasa degil mi bu?

3050Ti almam diğer seçeneklere göre çok mantıklı görünmüyor o zaman. Son olarak ne öneriyorsunuz acaba?

Tamam şimdi gördüm ACER'ın linki kusura bakmayın 😅. Teşekkürler değerlendireceğim fikirlerinizi.

Son düzenleme:
Acera bu kadar para yatırmazdım ben.
Bir kere yatirdım pişman oldum.
Ekran bilgisini gizliyor 25ms asla alma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lenovo idea pad

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Acer nitro 5

Excalibur

4k ızleyebilirsin.

Geri
Yukarı