25000 TL Gaming Laptop önerisi

Dediginiz gibi bende monster sıcak bakmıyorum. 3060 ile 3070 ekran kartı arasında görünen büyük bir performans farkı yok galiba. Bu lenovoyu almak istiyorum ama malesef iş için şehir dışında olduğumdan alamıyorum en kötü ya gözünü karartıp alicam kusur çıkarsa ben uğraşırım yada kampanyayı kaçırırsam 3060 ekran kartlı bir cihaz bakarım bu paraya. Çok kararsız kaldım
Hocam aslında performans farkı ciddi anlamda var 3070 ekran kartına yükselmek daha uzun soluklu destek sağlar 6gb desteği laptop için 3060 da zorluk yaşatıyor. 8gb 3070 farkı ve wat değerleri ile hissedilebilir ve değer bir fark yaratacaktır. Ayrıca artık bu ekran kartları en az 2k görüntü kalitelerine erişmek için tasarlanmışlardır. 3070 2k ve 4k gibi ekran teknolojilerine yeterlidir. Ancak bazı araştırmalarıma göre 3060 2k için anca yeterlilik sağlıyormuş. Bu laptopu monitör ya da tv bağlayanlar için bence oldukça önemli. Bir başka açıdan da lenovonun fiyatı ve özellikleri çok tatmin edici lakin eksik yani işlemcisi. Oyun için yeterli ve performans sağlarken malesef yazılım tasarım gibi bir çok alanda intelin 11. nesil i7 işlemcileri ile boy ölçüşemiyorlar. Monsterin üst sınıf ürünleri bence oldukça tatmin edici olacaktır. Tulpar serilerinin magnezyum kasaları özellikle

Geri
Yukarı