25000 TL'ye Gaming Laptop Önerisi

714105

Picopat
Öncelikle Hepinize Merhaba arkadaşlar! :D
Arkadaşlar LGS'den sonra laptop almayı düşünüyorum ortalama 25000 TL bütçem var önerileriniz nelerdir?
Şu anlık bu
LAPTOP'u bulabildim bunu almayı düşünüyorum sizce fiyatına vesaire değer mi?
(Mavi laptop yazısına tıklarsanız linke ulaşabilirsiniz.)

Laptopu oyun oynama, ders çalışma ve içerik üretme amaçlı kullanacağım ekran kartı kesinlikle harici olmalı. Onboard ekran kartlarını KESİNLİKLE kabul etmiyorum.
Ayrıca 1 TB veya 512 GB SSD yeterli olur. (1 TB olsa daha güzel olur.)
RAM kesinlikle en az 16 GB olmalı, 8x2 veya 16x1 olabilir.
Ekran Kartı Hafızası en az 6 GB olmalı 30 veya 40 serisi NVIDIA veya 6000 ve 7000 serisi AMD olabilir.
Ayrıca Lenovo LOQ serisini öneriyor musunuz?

Son düzenleme:
öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar! :D
Arkadaşlar LGS'den sonra laptop almayı düşünüyorum ortalama 25000 TL bütçem var önerileriniz nelerdir?
Şu anlık bu LAPTOP'u bulabildim bunu almayı düşünüyorum sizce fiyatına vesaire değer mi?
Laptopu oyun oynama, ders çalışma ve içerik üretme amaçlı kullanacağım ekran kartı kesinlikle harici olmalı. Onboard ekran kartlarını kesinlikle kabul etmiyorum.
Ekran kartı hafızası en az 6 GB olmalı 30 veya 40 serisi NVIDIA veya 6000 ve 7000 serisi AMD olabilir.

Excalibur öneririm sorunsuz ve kaliteli teknik servis... Her kasası olur.

Bu da düşünülebilir. @Senyör Kesada

Excalibur öneririm sorunsuz ve kaliteli teknik servis... Her kasası olur.

Onlarda gereksiz pahalı oluyor gibi geliyor F/P bir sistem arıyorum.

bu da düşünülebilir.

Attığın sisteme baktım benim attığımla aynı fiyata sahip fakat seninkinde 8 GB RAM var. Onun dışında çoğu şey aynı.

Biraz daha bütçe ekleyebilirseniz bunu önerebilirim.

Öncelikle Hepinize Merhaba arkadaşlar! :D
Şu anlık bu

Laptopu oyun oynama, ders çalışma ve içerik üretme amaçlı kullanacağım ekran kartı kesinlikle harici olmalı. Onboard ekran kartlarını KESİNLİKLE kabul etmiyorum.
Ekran Kartı Hafızası en az 6 GB olmalı 30 veya 40 serisi NVIDIA veya 6000 ve 7000 serisi AMD olabilir.
Ayrıca Lenovo LOQ serisini öneriyor musunuz?
Attığın Lenovo LOQ alabileceklerin arasında en iyisi. Hiç düşünmeden al geç.

öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar! :D
arkadaşlar LGS'den sonra laptop almayı düşünüyorum ortalama 25000 TL bütçem var önerileriniz nelerdir?
Şu anlık bu

Laptopu oyun oynama, ders çalışma ve içerik üretme amaçlı kullanacağım ekran kartı kesinlikle harici olmalı. Onboard ekran kartlarını kesinlikle kabul etmiyorum.
Ekran kartı hafızası en az 6 GB olmalı 30 veya 40 serisi NVIDIA veya 6000 ve 7000 serisi AMD olabilir.
ayrıca Lenovo LOQ serisini öneriyor musunuz?

Öncelikle gösterdiğiniz laptop fiyatı iyi ancak ekran kartı TDP oranı 95 waltt bu da 140 watt veya 120 watt civarlarındaki aynı ekran kartlarına göre daha düşük FPS gösterecektir eğer oynaycağınız oyunlar çok sistem istemiyorsa alabilirisiniz ancak AA kalitedeki oyunları 120 watt ya da 140 watt göre daha az FPS oynayacaksınız. Ama bilidiğim kadarıyla bazı 4000 seri ekran kartı yüksek watta bile aynı değerleri verebilliyor bunun sebebi güvenli voltaj koruması size tavsiyem eğer ekran kartınız 4050 serisi voltaj korunması varsa TDP değernin artması FPS değiştirmeycektir bu da dediğiniz laptopu gayet F/P bir ürün yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı