25000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
25000

rtx gurmesi

Femtopat
Daha fazla  
Üniversite öğrencisiyim. 25 bin TL'ye kadar bir bütçem var arada Valorant CS girebileceğim kütülhanede ders çalışabileceğim bir laptop almak istiyorum. Acayip kararsız kaldım yardım edin aga bir de Intel'u tipi işlemci mi yoksa h tipi işlemci mi tercih etmeliyim?

Aga sence excaliburmu acer mi ya birde gaming almak istemiyorum o var vivobooklar ve G4 ler dikkatimi çekti

Atılan Acer cihaz o bütçeye göre en iyi cihaz, hem oyun performansı hem de soğutma olarak gayet güzel cihaz.

Bu hp victus
alınır mı sana göre bi başlık açtım kopyala yapıştır herkes acer yazıyor yani eniştemde var fena değil ama benim pek hoşuma gitmedi

@Artoria Pendragon cevap gelmedi ?
Alınmaz, performans olarak her anlamda geride kalıyor. 4050 Nitro'ya bütçen yetmiyor mu?

Alınmaz, performans olarak her anlamda geride kalıyor. 4050 Nitro'ya bütçen yetmiyor mu?
Arasında 4 k para farkı var şuan 23.700 tl hp victus ben aşırı oyun oynayan biri değilim max bannerlord girerim ağır oyun olarak iş görürmü soğutması mimarisi nasıl bundan haber ver

Kardeşim hp victusu yorumlarmısın eksileri neler mesela neden 4k fazladan verip acer almalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı