25000 TL'ye sistem önerisi

Sekolargg

Hectopat
Arkadaşım PC topluyor piyasaya, baktım bunu buldum:4060Tİ sistem başka sistem önerileriniz varsa, bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Attığın alınmaz.

Bütçe 26k TL olursa bunu almanı öneririm.

Arkadaşım PC topluyor piyasaya, baktım bunu buldum:4060Tİ sistem başka sistem önerileriniz varsa, bekliyorum şimdiden teşekkürler.

R5 5500 4060 Ti ile darboğaz yapar muhtemelen ayrıca artık ekran kartlarında 8 GB az kalıyor RX 6700 de bile 10GB var.

R5 5500 4060 Ti ile darboğaz yapar muhtemelen ayrıca artık ekran kartlarında 8 GB az kalıyor RX 6700 de bile 10GB var.
R5 5500, 4060ti'a sadece darboğaz yapsın diye özellikle uğraşırsan darboğaz yapar yoksa normal kullanıcının fark edeceği bir darboğaz yaşatmaz. Ayrıca sırf 4 gb VRAM fazlası var diye 3 yıllık bir kartta sıfır alınmaz. 8 GB VRAM özellikle 4060ti gibi 1080P için üretilmiş bir kartta gayet yeterli bir miktardır. İlerleyen yıllarda yetmeyebilir evet ama o zaman zaten bu kart o oyunu ultra ayarlarda açamayacağı için ayarların kısılması gerekir bu da olunca yine VRAM tüketimi 8'in altına iner.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…