2500TL bilgisayar toplama

KorBrawl

Kilopat
Daha fazla  
2500 TL ile bir bütçe ile bilgisayar toplayacağım ama kararsız kaldım. Monitörüm eski 720p VGA bir monitör. Tüm bütçeyi bilgisayara mı harcayayım yoksa 529TL'yi monitöre harcayıp HP 22es alıp geri kalan parayla bilgisayar mı toplayayım? Birde aklıma şu takıldı. Monitörü sonra da alırsın dersiniz büyük ihtimal ama yeni mimaride dönüştürücüler çalışmıyor diye biliyorum. Görüntü vermez filan ondan korkuyorum. Televizyonda kullanmak zorunda kalırım annem ve babam da bundan rahatsız olur büyük bir ihtimal hele izleyecekleri bir film olursa değil bilgisayara girmeme yaklaşmama bile izin vermezler :D Birde aktif dönüştürücü falan diyen oldu onlar çalışıyor dediler. Önerdiğiniz bir ürün varsa kesin çalışan link atabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörü sat. Yeni sistem ve monitör al.

Ekran Alıntısı.PNG

Almışken monitörde alın bence.

500 TL yi monitöre, 2000TL yi bilgisayara ayırabilirsiniz.

Monitörü sat. Yeni sistem ve monitör al.

Eki Görüntüle 222668

Monitörü ne kadara satabilir ki en fazla ?

2800TL aşmış biraz. G4560 alınabilir daha iyi olacaktır. 1050 TI ı tam besleyebiliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı